Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Parie Narodowe na świecie arrow RUCH NARODOWY NA ŚWIECIE - SUPLEMENT
RUCH NARODOWY NA ŚWIECIE - SUPLEMENT | Drukuj |
Do cyklu mającego na celu przedstawienie ograniczonego z konieczności przeglądu partii narodowych na świecie, warto dodać kilka ugrupowań, które nie znalazły się w pierwszym wykazie. Przegląd jest ciałem dynamicznym i będzie nadal uzupełniany.

EUROPA
PARTIA WIELKIEJ RUMUNII (PRM) - Narodowo-prawosławna formacja nacjonalistów rumuńskich, założona w 1991 roku. Programowo głosi hasła odrodzenia narodowo-moralnego Rumunów (czerpie pewne wzory ze sławnego Legionu Michała Archanioła), jest przeciwna nadreprezentacji mniejszości narodowościowych w administracji i życiu publicznym, uważa w dużej mierze mniejszość cygańską za pasożytów objadających socjalnie państwo. PRM rości sobie pretensje terytorialne względem Mołdawii - kiedyś Besarabii i północnej Bukowiny - obecnie kawałka Ukrainy, które były częścią Rumunii przed ich aneksją przez Stalina w 1940 r. Idea „Wielkiej Rumunii” („Romania Mare”) jest niezmiernie istotnym wyznacznikiem imponderabiliów PRM i ogólnie nacjonalistycznie nastawionych Rumunów. PRM występuje przeciwko udziałowi swego kraju w strukturach Unii Europejskiej i NATO. Bardzo poważna siła na tamtejszej scenie politycznej. W ostatnich wyborach parlamentarnych w 2004 r. PRM zdobyła trzecie miejsce i 13 proc. poparcia, co dało jej 48 mandatów w Izbie Reprezentantów i 21 w Senacie. W tym samym roku lider partii Corneliu Vadim Tudor, startując w wyborach prezydenckich, uzyskał ponad 12,5 proc. głosów i pozostaje czołowym politykiem rumuńskim. Tudor był jakiś czas więźniem reżimu demoliberalnego, co staje się powoli normą w ogarniętej antynarodową zgnilizną Europie. Ważną sprawą pozostaje odróżnianie Rumunów od rumuńskich Cyganów, pomyłka bardzo często popełniana przez Polaków, co poniża dumny i zasłużony dla Europy naród rumuński, oskarżany często u nas o żebractwo i drobne kradzieże. To nie Rumuni, to Cyganie!

SZWAJCARSKA PARTIA LUDOWA
(SVP - skrót niemiecki, w niemieckojęzycznych kantonach Szwajcarii SVP jest najsilniejsza, ale cieszy się również powodzeniem we francuskich, włoskich i mieszanych kantonach językowych), zwana również DEMOKRATYCZNĄ UNIĄ CENTRUM - Ugrupowanie narodowo-konserwatywne z elementami agraryzmu i prawicowego populizmu. Jego początki sięgają 1917 r. i powstania Partii Rolników przemianowanej w 1936 r. na Partię Rolników, Kupców i Niezależnych. W 1971 r. połączyła się ona z Partiami Demokratycznymi z kantonów Glarus i Gryzonia, tworząc Szwajcarską Partię Ludową. Syp od dawna jest członkiem szwajcarskiego rządu (1980 r.), pozostając jednakże de facto w opozycji. Wynika to z fundamentalnej, tradycyjnej prawicowości SVP. Jest ona za bezwzględnym utrzymaniem odwiecznie neutralnego statusu Szwajcarii - czyli nieprzynależności państwa do ONZ i UE. W kwestiach obyczajowych i gospodarczych, szwajcarscy volkiści (chociaż zachowują światopoglądową neutralność) są zdecydowanie konserwatywni. Opowiadają się także za historycznym kształtem armii szwajcarskiej jako narodowej milicji ochotniczej, z prawem każdego obywatela do posiadania broni. SVP jest przeciwko łagodzeniu praw azylanckich i kodeksu karnego, postuluje zatrzymanie - głównie - muzułmańskiej imigracji. Te patriotyczno-tradycyjne wartości przyniosły Syp w ostatnich wyborach parlamentarnych z października 2007 r., rekordowy wynik 29 proc. Jeszcze żadna partia w Szwajcarii nie osiągnęła od 1919 r. tak wysokich notowań. Sukcesów SVP nie byłoby bez osoby Christopha Blohera, prawnika i przemysłowca, a przede wszystkim charyzmatycznego lidera Szwajcarskiej Partii Ludowej. To pod jego przywództwem SVP stała się po wyborach w 2003 r. najsilniejszym ugrupowaniem w szwajcarskim parlamencie. Obecnie Bloher pełni funkcję federalnego ministra sprawiedliwości, a przewodniczącym SVP jest Ueli Mauer. Biorąc pod uwagę wszystkie wątpliwości, neutralność jest dla każdego państwa optymalnym podejściem do stosunków międzynarodowych i przynosi w zasadzie same korzyści. Współpraca międzynarodowa nie może wynikać z przymusu, chorych teorii (komunizm, globalizm), ale jedynie z woli wolnych narodów.

AFRYKA
AFRYKANERSKI RUCH OPORU (AWB) - Najbardziej znane, narodowo-radykalne ugrupowanie Burów (Afrykanerów) w Republice Południowej Afryki. Oficjalnie AWB zawiązał się w 1973 r., ale formalnie zarejestrowano go dopiero w 1980. Od początku liderem organizacji jest Eugene Terre Blanche, były policjant. W kwestiach ideowych AWB przeciwstawiało się i przeciwstawia lewicowo-komunizującym tendencjom we władzach RPA, które zdobyły szczególne wpływy po zniesieniu apartheidu, tzw. wolnych wyborach i objęciu władzy przez Czarnych i ich Białych kolaborantów. ABW, jak wiele podobnych burskich grup, postuluje powołanie wolnego państwa dla własnego narodu Burów (tzw. volkstaat - „państwo ludowe” w skandynawsko-germańsko-niderlandzkim rozumieniu tego słowa - czyli de facto „państwo narodowe”). Terre Blanche przedstawił w skrócie postulaty ABW na wiecu w Pretorii w listopadzie 1985 r.: „Biali Afrykanerzy mają takie samo historyczne prawo do posiadania własnego miejsca w burskim >volkstaat< jak Żydzi w odniesieniu do Izraela i czarne narody w całej niepodległej Afryce. Zgodnie z historycznym prawem kraj ten nie należy do nikogo innego, jak tylko do Burów, którzy w ostatnim stuleciu okupili go swoją krwią, swoim potem i łzami swych mężczyzn, kobiet i dzieci”. Blanche miał na myśli m.in. II wojny burskie z okrutnymi Brytyjczykami, którzy na cywilnych Burach wypróbowali po raz pierwszy w dziejach obozy koncentracyjne. Za volkstaat ABW uważa historyczne burskie republiki Transwal, Oranię i Natal. ABW niezwykle silnie podkreśla znaczenie burskiego języka afrikaans (w przyszłym państwie ma być językiem oficjalnym - na razie obowiązuje, z wyłączeniem angielskiego, na zebraniach ABW) i szerzej burskiej kultury wraz z symbolami afrykanerskich republik - przeciwko językowi i symbolice brytyjskich okupantów, jak również fladze i godłu współczesnej RPA. Burowie są białym narodem Afryki i mają prawo do samostanowienia oraz zwrotu zrabowanym im przez Brytyjczyków ziem - burskich republik. Afrykanerski Ruch Oporu to ugrupowanie polityczno-militarne, które posiada pod bronią 15 tys. (źródła własne) przeszkolonych ochotników, podzielonych na wyspecjalizowane oddziały. Istnieją formacje komandosów - „wynalazku” Burów, spadochroniarzy, nurków, lotnictwa (!) oraz pomocnicza służba kobiet, młodzieżowy skauting i ogólne pospolite ruszenie. Terre Blanche nosi tytuł „wodza ABW”, co wynika z paramilitarnego charakteru, kierowanego przez niego ruchu. W RPA narasta czarny terror względem Afrykanerów i zbrojne pogotowie Ruchu Oporu jest całkowicie uzasadnione. Wiele kontrowersji wzbudza symbol ABW „trzy siódemki”, zbliżone w formie do trystyki-triskelionu. Przywódca ABW wielokrotnie tłumaczył, że 777 jest chrześcijańską antytezą diabelskiej liczby 666. Wyjaśnia to także dokładnie strona internetowa ABW - ugrupowania jak najbardziej chrześcijańskiego, choć oczywiście z burską specyfiką kulturową.

Ps. Poruszając temat walki Białego Człowieka o własną godność we współczesnej Republice Południowej Afryki, trudno nie poruszyć tragicznego losu polskiego emigranta Janusza Walusia (nie związanego z ABW), który 10 kwietnia 1993 r. dokonał zamachu na genseka Partii Komunistycznej RPA, terrorystycznego podżegacza Chrisa Haniego. Skazany na karę śmierci, Waluś ostatecznie otrzymał wyrok dożywocia i po dziś dzień cierpi zamknięty w więzieniu, mimo że sprawców podobnych czynów bez względu na kolor skóry objęła amnestia. Jego odwołania nie przynoszą efektu, a przecież działał w słusznym celu powstrzymania w RPA komunizmu. Dlaczego „polskie” władze nie reagują na los Janusza Walusia i nie czynią nic dla jego uwolnienia? Apelujemy z pełnym przekonaniem - WOLNOŚĆ DLA JANUSZA WALUSIA, NIECH WRESZCIE POWRÓCI DO POLSKI!!!
ROBERT LARKOWSKI

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 15 gości