Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow kronika prześladowań arrow Kronika prześladowań arrow KOLEJNY AKT OSKARŻENIA ZE ZŁAMANIEM WSZELKICH PROCEDUR!
KOLEJNY AKT OSKARŻENIA ZE ZŁAMANIEM WSZELKICH PROCEDUR! | Drukuj |
Warszawa, dnia 18 kwietnia 2008 r.

Leszek Bubel
ul. Brzoskwiniowa 13
04-782 Warszawa
Sąd Rejonowy
dla Warszawy Pragi-Południe
ul. Terespolska 15 a
03-813 Warszawa

sygn. akt: III K 331/08
WNIOSEK
o zwrot akt Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Południe
celem uzupełnienia istotnych braków
postępowania przygotowawczego

Na podstawie art. 345 § 1 k.p.k. w zw. z art. 9 § 2 k.p.k. - wobec tego, iż materiał dowodowy zgromadzony w niniejszej sprawie wskazuje na istnienie istotnych braków postępowania przygotowawczego - wnoszę o zwrot akt sprawy o sygn.: III K 331/08 Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga-Południe w celu uzupełnienia tychże braków w zakresie:

1. Sporządzenia i doręczenia mi uzasadnienia do postanowienia o przedstawieniu zarzutów, o co wnosiłem w trybie art. 313 § 3 k.p.k.
2. Przesłuchania mnie w charakterze podejrzanego z udziałem ustanowionego obrońcy, o co dwukrotnie wnosiłem w formie pisemnej (na podstawie art. 300 k.p.k.).
3. Wyznaczenia terminu do końcowego zaznajomienia z materiałami postępowania przygotowawczego, o co wnosiłem (art. 300 k.p.k.).
4. Sporządzenia aktu oskarżenia przez prokuratora, czego wymaga waga i charakter przedstawionych mi zarzutów z art. 256 i art. 257 k.k., czyli artykułów politycznych.

Uzasadnienie

Na początku stycznia 2008 r., tuż po złożeniu zeznań w charakterze świadka na Komisariacie Policji Warszawa Wawer przy ul. Mrówczej 210 w Warszawie, zostałem zaproszony przez policjantkę do innego pokoju. Nie otrzymałem formalnego wezwania do stawiennictwa w tej sprawie! Tam dowiedziałem się, że właśnie przedstawia mi zarzut z art. 256 k.k. Wielokrotnie nachalnie usiłowała zmusić mnie do złożenia natychmiastowych wyjaśnień, bo - jak twierdziła - takie ma polecenie od prokurator (!), prowadzącej sprawę. Nie miała nawet ochoty dokładnie protokołować tego, co miałem do powiedzenia, pomimo tego, że - zaskoczony całą sytuacją - oświadczyłem, iż chcę skorzystać ze swoich (i tak niezwykle skromnych) praw, przysługujących mi - w świetle prawa - na tym etapie postępowania. Konkretnie zażądałem:

1. Pisemnego uzasadnienia do ogłoszonego mi postanowienia o przedstawieniu zarzutu z art. 256 k.k. i doręczenia mi go za pośrednictwem poczty na adres domowy (czego do chwili obecnej nie otrzymałem);
2. Wyznaczenia mi obrońcy z urzędu ze względu na prawo ubogich, ponieważ nie stać mnie na adwokata z wyboru. Wystąpiłem ze stosownym wnioskiem w tej sprawie do Sądu i Sąd się do niego przychylił;
3. Składania wyjaśnień w przedmiotowej sprawie w charakterze podejrzanego, ale tylko w obecności wyznaczonego obrońcy, ponieważ jest to moje prawo, wynikające z art. 300 k.p.k. i Konstytucji, gwarantującej mi prawo do obrony we wszystkich stadiach postępowania.

Wobec złożonych przeze mnie ww. wniosków, policjantka oświadczyła, że nie mam prawa wnosić o wyznaczenie mi obrońcy z urzędu, a ona ma wyraźne polecenie służbowe od prokurator, co ma wykonać. Takie naciski i usiłowanie celowego wprowadzenia mnie w błąd to już nie tylko pogwałcenie mojego prawa do obrony, ale także szykany ze strony prokuratury, które swój epilog powinny znaleźć w postępowaniu dyscyplinarnym. W zaistniałej sytuacji to, czego żądam, napisałem własnoręcznie, podpisując postanowienie o przedstawieniu zarzutu.
Pragnę zwrócić uwagę, iż jestem osobą publiczną, byłem posłem, dwukrotnym kandydatem na urząd prezydenta R.P., jestem prezesem Polskiej Partii Narodowej, a także prezesem Stronnictwa Narodowego - najstarszej partii politycznej w Polsce, której twórcą był m.in. Roman Dmowski. Od lat jestem redaktorem naczelnym jedynych w Polsce tytułów prasowych o profilu narodowym. Jestem także byłym internowanym w okresie stanu wojennego. Wobec tego prokuratura powinna traktować mnie poważnie, szanować moją godność i respektować prawa, przysługujące mi na tym etapie postępowania, a nie ignorować jak pospolitego bandziora.

Sprawa jest polityczna, z artykułów 256 i 257 Kodeksu karnego, dotyczących rozumienia granic wolności słowa w Polsce. Waga i charakter tej sprawy uzasadniają prowadzenie postępowania przygotowawczego przeciwko mnie przez prokuraturę i sporządzenie aktu oskarżenia przez prokuraturę, a nie wykorzystywanie procedur i wysługiwanie się policją w tak istotnej czynności postępowania, jaką jest sporządzenie aktu oskarżenia. Akt oskarżenia nie zawiera nawet uzasadnienia co w tego typu sprawie jest niedopuszczalne i nosi znamiona sądu kapturowego.

W mojej ocenie zaniechanie wskazanych czynności powoduje, że w rzeczywistości ustalenia dochodzenia są nietrafne, a więc niezgodne z wymaganiami art. 2 k.p.k., i doprowadziły Policje i Prokuraturę do błędnego wniosku, że jestem sprawcą czynu z art. 256k.k. w zw. z art. 257 k.k., chociaż gdyby ujawnione zostały i przeprowadzone wszystkie końcowe zaznajomienie z materiałami postępowania przygotowawczego - wynik postępowania byłby inny.

Oczywiste jest, że wskazane przeze mnie czynności wymagają przeprowadzenia w postępowaniu przygotowawczym, gdyż przeprowadzenie ich przed sądem, w realiach tej sprawy, byłoby zaprzeczeniem zasady koncentracji materiału procesowego. Przeprowadzenie przez sąd tych czynności stanowiłoby zastępowanie przez sąd organu ścigania.

W świetle przedstawionych przeze mnie okoliczności, przedmiotowy wniosek jest zasadny.
Leszek Bubel


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 10 gości