Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Nie dla UE arrow Nie dla UE arrow POLSKA W STREFIE SCHENGEN
POLSKA W STREFIE SCHENGEN | Drukuj |
Europa pozbywa się de facto historycznych granic i buduje jednocześnie na Wschodzie nową żelazną kurtynę. Najbardziej radośnie przyjmują wejście Polski do strefy Schengen te siły polityczne, które bazują na spuściźnie piłsudczykowskiej i straszą opinię publiczną odrodzeniem imperializmu rosyjskiego (PiS, PO).
Tymczasem odcinają od sfery zachodnioeuropejskich wpływów Białoruś i Ukrainę, które z konieczności wynikających z tkwienia za zasiekami i specjalnymi systemami ochronnymi na polskiej granicy - stanowiącej od 21 grudnia wschodnie rubieże Unii Europejskiej - będą musiały jeszcze bardziej ewoluować politycznie i gospodarczo w stronę Moskwy, która wykorzysta zaistniałą sytuację do dalszego wzmocnienia swej pozycji w tych krajach.
Rosja jest uprawniona do używania argumentu o pozostawieniu przez Warszawę Mińska i Kijowa w rozkroku pomiędzy Wschodem i Zachodem. To w końcu Polska (ustami swych najważniejszych przedstawicieli) z entuzjazmem mamiła Ukrainę, szybkim wynegocjowaniem jej wejścia do Unii Europejskiej, co okazało się śmiechu wartą mrzonką. Odpowiedzią na postępującą unifikację UE, może być powołanie czegoś na kształt Wschodniej Unii Europejsko-Azjatyckiej pod egidą Rosji. Przy okazji w kompletną geopolityczną fikcję, zamieniła się zawsze mało realna koncepcja stworzenia ideowo-politycznego Międzymorza z Polską w roli głównej. Zamiast lidera koncertu państw od Bałtyku do morza Czarnego, staliśmy się dalekimi peryferiami („dzikimi polami”) UE o nikłych wpływach w Brukseli, zaś Międzymorze bez Ukrainy i Białorusi, odciętych murem Schengen od Polski i reszty Zachodu, stanowi nawet w teorii nonsens.
Przyjęcie zapisów z Schengen - co jest rzeczą chyba najważniejszą - pozostawia właściwie poza łącznością z Macierzą, Polaków z Ziem Utraconych po II wojnie światowej (z wyjątkiem zamieszkujących Litwę). Nie trzeba tłumaczyć, że jest to dla naszych rodaków potężny cios kulturowo-gospodarczy i wstrząsająca wizja wynarodowienia. Kolejne głowy państwa i rządy nie zadbały o odpowiednie aneksy do układu z Schengen, które umożliwiłyby graniczne i wizowe ułatwienia dla Polaków na Wschodzie, którzy nie są żadną Polonią, albowiem nigdy się ze swojej Ojczyzny nie ruszali. To ona odpłynęła w wyniku procesów historycznych od nich. Obecnie w strefie Schengen nie istnieje drugi podobny przypadek (ewentualnie poza Grecją); europejskie mniejszości narodowe bez przeszkód odwiedzają państwa-matki. Rządzący prezydenci i gabinety III/IV RP, powinny doskonale pojmować tragedię Polaków z Ziem Utraconych, gdy umowa z Schengen zacznie i u nas obowiązywać. Jak wiadomo, ten problem wcale polskojęzycznych decydentów nie wzruszył, co wystawia im kolejny rachunek złej woli, niekompetencji, a w ostateczności otwartej zdrady. To się musi zmienić. My, narodowcy obiecujemy, że po objęciu władzy nie pozostawimy sierotami rodaków zza wschodniej granicy. Wyszarpiemy zmiany w układzie z Schengen albo niech tę Unię Europejską szlag trafi!
Porozumienie z Schengen otworzyło na oścież polskie szlabany przed Niemcami, w tym również ziomkowcami, rewizjonistami, szowinistami i neonazistami. Skrajna niemczyzna żyje dobrze z kanclerz Angelą Merkel, która nie raczyła przyjąć na konto Berlina osobistych roszczeń majątkowych swych „wypędzonych” ziomków wobec Warszawy. Możemy spodziewać się z ich strony wzmożonej turystyki „sentymentalnej”, co przyniesie kolejne problemy - np. ułatwienie im penetracji terenów Ziem Odzyskanych i odkrywanie kolejnych obiektów, które ziomale zapragną „odwojować” w sądach. Wzrośnie znaczenie i natężenie wzajemnych kontaktów radykalnych kół germańskich z (neo) Niemcami z Opolszczyzny, Dolnego i Górnego Śląska oraz Warmii i Mazur (byłe Prusy Wschodnie). Nabierze także rozmachu wzniecanie separatyzmu i wynikające tego niemczenie Ślązaków i Kaszubów. Schengen wymaga od stron układu pogłębionej współpracy przygranicznej, czyli dalszej mentalnej i materialnej germanizacji Ziem Zachodnich. Zachwyt nad niemczyzną przybiera na tych obszarach objawy bezkrytycznej manii u niedorozwiniętych dużych dzieci. Niemcy są w czołówce wszelkich rankingów sympatii do innych narodów, ciągle rośnie udział kapitału niemieckiego w polskiej z nazwy gospodarce i takowych mediach. Z drugiej strony Polak po staremu, to prawie najgorsza w oczach Niemców nacja w Europie. Dały temu wyraz władze landu Saksonii, wydając - z okazji przystąpienia RP do strefy Schengen - ulotki przestrzegające rodaków przed najazdem na ich domy i mienie złodziei oraz bandytów z Polski. Perspektywy przyjaźni polsko-niemieckiej wyglądają więc wspaniale, szczególnie dla Władzia Bartoszewskiego i tym podobnych PO-paprańców.
W optyce przeciętnego Polaka strefa Schengen jest rajem, do którego wreszcie doszlusowaliśmy. Abstrahując od naiwności takiego rozumowania (na różnych granicach nasz rodak, będzie jeszcze długo przeczołgiwany i sam dowód osobisty bynajmniej mu nie wystarczy), rodzi się u mnie zasadnicza obawa. Po wejściu do UE, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - z narodu osiadłego i przywiązanego do stron rodzinnych - przerobiliśmy się na lud nomadów, którego jakaś cholera nosi po całej Europie. Wiadomo, nie ma pracy, chociaż owo tłumaczenie nieco ostatnio blednie, lecz coraz więcej Polaków znajduje upodobanie w bezcelowym przemierzaniu europejskich szlaków, bo Polska jest nudna, zaściankowa i w ogóle „nie trendy”. Nie zwiedzili choćby pobieżnie własnego kraju, a już ruszają na zachodnie szlaki dobrobytu i wolności od moralnych zahamowań. Schengen to niebezpieczeństwo wzrostu tego fatalnego zjawiska i dalszego wyludniania się Ojczyzny. Czyżby oczekiwała nas perspektywa losowania, kto jako ostatni zgasi światło we własnym mieszkaniu - Polsce? Zagraniczne wojaże stanowią dodatni element egzystencji, kiedy wzbogacają duchowo podróżnika. Pamiętajmy jednakże o swoim miejscu na ziemskim globie, do którego przynależymy na kształt czerpiących siłę z rodzimej gleby myślących i czujących głazów. Głazów wyznaczających i broniących granic własnego Narodowego Państwa Polaków.
ROBERT LARKOWSKI

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 7 gości