Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Zbrodnicze ideologie arrow Komunizm, nazizm, syjonizm arrow ŻYDOWSKI DUCH - JAK ŚWIAT ZAZDROŚCI ŻYDOM
ŻYDOWSKI DUCH - JAK ŚWIAT ZAZDROŚCI ŻYDOM | Drukuj |
Norman Podhoretz w swoim artykule opublikowanym w „Commentary Magazine” napisał: „Przewiduje, że Persowie naszych czasów, wraz ze swoimi arabskimi aliantami, poniosą klęskę, próbując zmieść Izrael z powierzchni ziemi. Podobnie jak ich antyżydowscy przodkowie w starożytności, którzy pokolenie po pokoleniu występowali przeciwko nam, pragnąc nas zniszczyć, zostaną obróceni w pył, podczas gdy Izrael „ósmy cud świata” pozostanie z Jerozolimą jako niepodzielną stolicą”.

Nie ma wątpliwości, że Norman Podhoretz, jako ideolog zorganizowanego żydostwa światowego, daje nam rzadką okazję aby zajrzeć w żydowską duszę i zrozumieć odwieczny żydowski problem. Nazywanie Izraela „ósmym cudem świata” Podhoretz wpisuje się w opowieść o tragiczności i wyjątkowości historii Żydów. I dalej pisze:

„Rozważcie to. Wszystkie potęgi starożytności jak Asyryjczycy, Babilończycy, Grecy, Rzymianie, którzy podbili Izrael, zabijali Żydów i próbowali zlikwidować ich religię, ponieśli klęskę i odeszli w niebyt”.

Podhoretz wymienia po kolei Asyryjczyków, Babilończyków, Greków i Rzymian jako wrogów pokonanych przez żydowskiego ducha. Ignoruje fakt, że starożytni Żydzi sami rozproszyli się i stali się dziesięcioma zaginionymi plemionami. Z kolei, Babilon był daleki od prześladowania Żydów a wręcz odwrotnie: stał się ich Mekką. Nawet Rzym zapewnił im początkowo uprzywilejowaną pozycję w państwie. Żydzi też desperacko bronili się przed intelektualnymi wpływami hellenizmu, chcąc zachować świętość judaizmu. Król perski, Cyrus Wielki odegrał instrumentalną rolę w odzyskaniu dla Żydów Jerozolimy i w odbudowaniu świątyni jerozolimskiej.
Stworzona przez Żydów legenda twierdzi, że to oni spowodowali klęskę ich wrogów, którzy znaleźli się na śmietniku historii. Prawda historyczna mówi natomiast, że wspomniane starożytne kultury i narody zasymilowały się a Grecja i Rzym, dały podstawę najsilniejszej, największej i najbardziej zaawansowanej cywilizacji zachodniej w historii ludzkości.

Niektórzy żydowscy autorzy próbują nawet lansować koncepcje istnienia odrębnej cywilizacji żydowskiej. Żydowska legenda mówi, że Żydzi buntowali się przeciwko okrutnym władcom Rzymu. Natomiast prawdą jest, że Żydzi, którzy wszczynali te wojny zostali pokonani, wybici i rozpędzeni poza teren imperium rzymskiego lub stali się niewolnikami w Italii i Galii. Historyk starożytny Josephus, autor „Żydowskich wojen” pisał, że te powstania wszczynali radykalni przywódcy żydowscy powodując cierpienia żydowskich mas. Następnie Podhoretz pisze:
„Żydzi przetrwali te wszystkie potęgi, tworząc specyficzną społeczność bez swojego państwa, która nie zasymilowała się przez dwa tysiące lat, pomimo prześladowań ze strony chrześcijan i muzułmanów; przechrzczenia pod groźbą śmierci, wypędzenia z takich państw jak Hiszpania, Francja, Anglia, które początkowo przyjmowały ich jako uchodźców”.

Podhoretz zapomina że Francja, Anglia, Hiszpania, Niemcy oraz wiele miast, które kiedyś wyrzuciły Żydów, ciągle istnieją. Żydzi tworzą legendę nieustannych prześladowań i wyjątkowej wiktymologii. Nie chcą np. pamiętać jaką rolę odegrała żydowska inteligencja w czasach bolszewizmu i wczesnego stalinizmu. Zapominają, że mieli olbrzymie wpływy w czasie obydwu wojen światowych. Zachowują się tak, jakby znajdowali się poza historią, na którą sami nie mieli wpływu a jedynie ulegali jej wpływom. Zupełnie inny alternatywny obraz żydostwa wyłania się z niektórych zapomnianych źródeł jak choćby z pamiętnika Harry Trumana, który pisał:

„Żydzi są bardzo samolubni. Nie obchodzi ich ilu Estończyków, Łotyszy, Polaków, Jugosłowian czy Greków zostało zamordowanych lub wysiedlonych, liczą się tylko Żydzi których należy szczególnie traktować. Dajcie im fizyczną, finansową lub polityczną siłę a natychmiast zapominają jak ich traktowano i postępują w podobny sposób wobec innych”.

Dalej pisze Podhoretz: „Mimo tylu strat ludnościowych i zranionego ducha, Żydzi ciągle istnieją, podczas gdy po Hitlerze i Stalinie oraz ich imperiach nie ma już śladu. Przewiduję więc, że to samo stanie się teraz ze współczesnymi Persami i ich arabskimi sprzymierzeńcami, którzy negują Holocaust podczas II wojny światowej i chcą nam zgotować drugi Holocaust wymazując Izrael z powierzchni ziemi w czasie wojny, którą nazwałbym IV wojną światową. Po prawie dwóch tysiącach lat Żydzi zbudowali swoje państwo na ziemiach, z których tak dawno temu zostali wypędzeni”.

Wypędzenie i powrót to kluczowe elementy żydowskiej legendy, jak również poczucie alienacji i nienawiść do miejsc gdzie przyszło im żyć na obczyźnie. Nieważne to, że wiele miast i krajów początkowo przyjęło ich dobrze jako uchodźców. Nieważne, że wypędzenie było często rezultatem ich zachowania. Nieważne, że sami się izolowali żyjąc w gettach, które sami budowali. Nieważne, że chcieli żyć oddzielnie i traktowali religię chrześcijańską jako herezję. Nieważne, że ciągle mają poczucie wyższości i zachowują butę w stosunku do innych narodów. Nieważne, że czują wstręt, antypatię i zazdrość do zachodniej cywilizacji. I pisze dalej:

„Muszę jeszcze powiedzieć, że w dodatku do nowego państwa Izrael, istnieje jeszcze Ameryka, do której ponad 100 lat temu napływały miliony Żydów z dwóch imperiów, które już nie istnieją: Austro-Węgry Habsburgów i carska Rosja Romanowów. Żydowscy imigranci nazywali Amerykę di goldene medineh (złoty ląd) i mieli racje. Oczywiście, złoto nie leżało na ulicach, jak to sobie niektórzy z nich wyobrażali, ale musieli się ciężko zmagać. W Ameryce było jednak coś cenniejszego niż złoto. Tam była wolność i możliwości. Dzięki temu oraz dzięki dużo łagodniejszemu antysemityzmowi niż w krajach, które opuścili, dzieci, wnuki i prawnuki tych imigrantów osiągnęli rozwój i bogactwo niespotykane dotychczas”.
Podhoretz bardzo odważnie pisze: (że już wtedy) „miliony Żydów przybyło do Ameryki”. Dzisiaj, by ukryć te miliony przed światem oficjalne czynniki głoszą, że jest ich w Ameryce - 2,5% (co równa się ok. 7 milionów). Czyżby przez tyle dziesiątek lat - znając ich płodność - nie przybyło ich? Jest to zwykła manipulacja liczbą zamieszkałych Żydów w Stanach Zjednoczonych. W roku 2006 podano w nowojorskiej prasie, że w samym stanie New York zamieszkuje ok. 7 mln ludzi pochodzenia żydowskiego. A więc ile mieszka w pozostałych stanach?
Następnie, rzeczywiście musieli się ciężko zmagać by zdobyć to złoto [ziemię], a zmagali się z prawowitymi właścicielami tej ziemi - Indianami. Indian, przez ten okres, podczas wieloletnich „zmagań”, zginęło - według przywódcy organizacji islamskiej Luisa Faraghana, gdzie w kwietniu 1994 r., w wystąpieniu telewizyjnym, powiedział - ok. 15 milionów.

Antysemityzm nie istniał, ponieważ tubylcy nie wiedzieli co to jest antysemityzm - bo nie znali Żydów. Indianie broniąc swoich ziem prowadzili wojnę obronną.

www.commentarymagazine.com
(Z angielskiego tłumaczył i opracował Stanisław Sas)


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 12 gości