Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Parie Narodowe na świecie arrow JEDNOCZENIE NARODOWCÓW EUROPY
JEDNOCZENIE NARODOWCÓW EUROPY | Drukuj |
 14 listopada 2007 roku przestała istnieć frakcja narodowców w Parlamencie Europejskim, występująca pod nazwą Tożsamość, Tradycja i Suwerenność (ITS), licząca w chwili utworzenia dwudziestu pięciu eurodeputowanych. Bezpośrednim powodem rozpadu ITS były wypowiedzi Alessandry Mussolini z włoskiej Alternatywy Socjalnej (AS), która ostro krytykowała zalew Italii przez imigrantów z Rumunii, domagając się w tym kontekście odwołania ambasadora tego państwa z Rzymu. Obrażeni poczuli się uczestnicy ITS z Partii Wielkiej Rumunii (PRM), tłumacząc krewkiej Włoszce, że w jej kraju nie koczują etniczni Rumuni, ale wiecznie szukająca łatwego chleba mniejszość cygańska. Nic to jednak nie pomogło i skłóceni eurodeputowani AS i PRM opuścili frakcję ITS, przez co zostało w niej tylko osiemnastu członków, zaś regulamin PE wymaga ich dla istnienia frakcji, co najmniej dwudziestu. Warto przypomnieć, iż wstąpienia do ITS odmówili giertychowcy z Ligi Polskich Rodzin, przestraszeni narodowym charakterem owego ciała. Tacy do z nich byli radykałowie i endecy -śmieszność i kompromitacja.
Jest to kolejny dowód, jak trudno znaleźć wspólną płaszczyznę europejskiego porozumienia, między symbolicznymi Zachodnimi i Wschodnimi biegunami kontynentu. W każdym bądź razie światli narodowi Europejczycy nie złożyli broni i podejmują kolejne inicjatywy w celu odbudowania swej pozycji w Parlamencie Europejskim, gdzie króluje socjalistyczne lewactwo i zdegenerowana soc-liberalizmem chadecja. 25 stycznia br. w Wiedniu, spotkali się liderzy Austriackiej Partii Wolności (FPO - Heinz-Christian Strache), francuskiego Frontu Narodowego (NF = Jean Marie Le Pen i Bruno Gollnisch, były przewodniczący ITS), Interesu-Bloku Flamandzkiego (VB - Frank Vanhecke) oraz bułgarskiej partii Ataka (Wolen Siderow). Uznali oni za swój główny cel, powołanie federacyjnej Europejskiej Partii Wolności lub Europejskiej Partii Patriotycznej, nad nazwą trwają jeszcze dyskusje. Dalej dla ułatwienia, będę używał skrótu EPW-P. Strache, który po próbie rozbicia FPO przez Joerga Haidera, wyprowadził te ugrupowanie na prostą i zdobył z nim ponad 11 proc. głosów w wyborach do austriackiego parlamentu (2006) i trzecie miejsce, zapowiedział na konferencji prasowej zjednoczenie dziesięciu europejskich partii narodowych do końca bieżącego roku, zaś strategicznym celem jest powołanie oddziałów EPW-P we wszystkich krajach Unii Europejskiej do 2014 r. Ma to - poza innymi, ideowo-programowymi celami - swój wymóg praktyczny, ponieważ unijne przepisy narzucają frakcjom w Parlamencie Europejskim, rejestrację w przynajmniej siedmiu krajach UE, tak aby frakcja mogła brać udział w pracach unijnych instytucji i przede wszystkim w głosowaniach na gremium europarlamentu.
Heinz Christian-Strache i pozostali zebrani, zarysowali dziennikarzom założenia ideowo-programowe Europejskiej Partii Wolności (Patriotycznej), na co składają się „chrześcijańska tradycja, walka z islamizacją Europy, sprzeciw wobec projektów przyjęcia Turcji do UE i wobec koncentrowania decyzji o sprawach Europy w Brukseli”, a także obrona „różnorodności i bogactwa narodów Europy”. Wolen Siderow podkreślił podobieństwa europejskich ruchów narodowych, które opowiadają się za poszanowaniem suwerenności państw narodowych i zachowaniem tradycji „chrześcijańskiego Zachodu”. Le Pen zaapelował, żeby zahamować „fale imigrantów, które zalewają kraje i narody Europy”; podkreślił również znaczenie pomocy dla wielodzietnych rodzin europejskich, ginących wśród olbrzymiego przyrostu naturalnego nie-europejskiej imigracji. Ciekawą uwagą Le Pena, był apel o zachęcanie kobiet do aktywności w ojczyźnianych ruchach narodowych i nowo powstającej ogólnoeuropejskiej partii o takim charakterze. H. Ch. Strache stwierdził : - „Chcemy Europy ojczyzn, a nie jakiegoś scentralizowanego europaństwa, nie chcemy ani <ujednoliconego człowieka UE >, ani ujednoliconego < narodu UE > (...). Patrioci wszystkich krajów Europy, łączcie się przeciwko centralizmowi Unii Europejskiej”. Zebrani zadeklarowali fundamentalny opór wobec traktatu reformującego UE i walkę z rozszerzaniem terytorium Unii Europejskiej o „etnicznie nieeuropejskie obszary Azji czy Afryki”. Liderzy partii narodowych wyrazili również stanowczy protest dla planów proklamowania „niepodległego” albańsko-muzułmańskiego Kosowa i opowiedzieli się za integralną terytorialnie Serbią z Kosowem w jej granicach.
Niewątpliwym spoiwem, które zdynamizowało działania w powołaniu Europejskiej Partii Wolności (Patriotycznej) jest sprzeciw wobec ekspansji islamu w Europie - czyli zatrzymanie procesów wielokulturowości, narzucaniu muzułmańskich praw europejskiej większości, utrzymywaniu z państwowej kasy muzułmańskich duchownych, nauczycieli koranicznych i szkół islamskich, a głównie dalszemu budowaniu meczetów. Islamizacja Europy odbywa się przy wsparciu albo bierności chadeków i socjalistów, rządzących UE. W Antwerpii, z inicjatywy Interesu-Bloku Flamandzkiego i Austriackiej Partii Wolności, utworzono luźne porozumienie o nazwie „Miasta przeciw Islamizacji”, do którego przystąpili niemieccy Republikanie, francuska partia Najpierw Alzacja i ruch obywatelski Na rzecz Kolonii. Należy mieć nadzieję, że oprócz tego problemu oraz przeciwstawianiu się ideologiczno-biurokratycznej unifikacji UE, powstająca EPW-P zajmie się także zagrożeniami płynącymi z aktywności lobby syjonistycznego w strefie Unii Europejskiej, co przyniesie w efekcie brak zgody EPW-P na rozpatrywanie w niektórych kręgach przyjęcie do UE Izraela. Trudno też nie zauważyć narzucanego przez masońsko-synkretyczne ośrodki judaizowania Kościoła katolickiego, które pogłębia jego upadek i czyni bezbronnym w kulturowo-religijnym starciu z niezmiernie ekspansywnym islamem. Czwórka ugrupowań, mających zamiar zintegrować Europejską Partię Wolności (Patriotyczną), widzi ją jako dzieło obejmujące w dalszej kolejności Europę Środkowowschodnią, Wielką Brytanię, Skandynawię, i Bałkany z Serbią i Chorwacją na czele (trudne zadanie zjednoczenia dla wspólnej sprawy zwaśnionych, słowiańskich narodów). FPO wyklucza współpracę z Narodowo-Demokratyczną Partią Niemiec i Niemiecką Unią Ludową (DVU), które roszczą sobie prawa do Austrii jako części Rzeszy Niemieckiej i są zbytnio powiązane z neonazizmem. Jest to stanowisko, zgodne również z polskimi interesami narodowymi i naszą wrogością wobec niemieckiego szowinizmu. W narodowo-europejskim froncie EPW-P, nie powinno zabraknąć polskich narodowców, bo jego cele są ważne dla każdego Europejczyka. Jest to o tyle skomplikowane, że pozostajemy w stanie rozbicia, podzieleni na rywalizujące ze sobą kanapowe ugrupowania i środowiska.
Tygodnik „Tylko Polska” - jedna z największych i najpopularniejsza trybuna obozu narodowego w Polsce - sygnalizuje i komentuje tworzenie się Europejskiej Partii Wolności (Patriotycznej), jako krok w dobrą stronę, który pod pewnymi warunkami - głównie zauważeniem problemu destrukcyjnej aktywności lobby żydowskiego w Europie, znajduje się w kręgu pozytywnego zainteresowania Polskiej Partii Narodowej.
                                               ROBERT LARKOWSKI

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości