Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

SAMOOBRONA LESZKA BUBLA | Drukuj |

SAMOOBRONA LESZKA BUBLA

W 2002 roku Leszek Bubel sądownie zarejestrował tytuł prasowy „Samoobrona - Gazeta Ogólnopolska”. W uzgodnieniu z liderem Samoobrony, Andrzejem Lepperem, zaczął go wydawać we wrześniu 2002 roku jako redaktor naczelny pisma. Pierwszy numer gazety poprzedziła wspólna konferencja prasowa, która odbiła się szerokim echem w krajowych mediach. Gazeta w nakładzie 180 000 egzemplarzy była tubą propagandową Samoobrony i miała olbrzymi udział w sukcesie partii w wyborach samorządowych w 2002 roku. Partia Andrzeja Leppera odniosła w nich ogromny sukces, zdobywając ponad 18 % głosów!!!

To właśnie w redakcji gazety, pod okiem Leszka Bubla, realizując wiele jego pomysłów, w tym przygotowanie i wydanie 16 wojewódzkich mutacji gazety, rozdawanych bezpłatnie w milionowych nakładach przez członków Samoobrony, partia Andrzeja Leppera nabierała politycznego znaczenia, docierała do tzw. szarego człowieka, co w rezultacie przełożyło się na jej historyczny sukces wyborczy. Leszek Bubel miał też duży udział w emisji ówczesnych spotów telewizyjnych Samoobrony. Drugi szereg liderów partii z niepokojem dostrzegł, że nagle wyrósł im wpływowy redaktor naczelny gazety, rozpoczęli więc sianie intryg skierowanych w Leszka Bubla w celu dyskredytacji go w oczach samego wodza. Tym bardziej, że jako właściciel-wydawca gazety, nie chciał wstąpić w szeregi partii. W wyniku tego, gazeta nie otrzymała wsparcia partii w postaci obiecanych dwóch akredytacji dla stałych korespondentów parlamentarnych, ani nawet pokoju w Sejmie przy Klubie Parlamentarnym Samoobrony. Partia Leppera nie wywiązała się także z uzgodnionego kolportażu części gazety poprzez biura senatorsko-poselskie. Gazeta oprócz nałożenia na nią stałej cenzury (co także było wbrew wcześniejszym ustaleniom), została zostawiona samej sobie. Wydawca gazety nie zabiegał o jej finansowe wsparcie, bo nie było ono potrzebne. Potrzebne było wyłącznie wsparcie organizacyjne, aby pismo mogło się rozwijać. Dość szybko okazało się, że tytuł prasowy i doświadczenie organizacyjne Leszka Bubla potrzebne było wyłącznie na czas wyborów samorządowych. Po sukcesie wyborczym, gazeta została natychmiast zepchnięta na margines działalności całej partii. Lepper i jego otoczenie nie rozumieli, że polityczny marketing nie ogranicza się tylko do kampanii wyborczych, ale jest procesem ciągłym i wymaga istnienia stałej zorganizowanej grupy ludzi.

Do pierwszego poważnego zgrzytu doszło w listopadzie 2002 roku, gdy Andrzej Lepper nakazał swoim radnym wojewódzkim zawieszenie sojuszy z SLD. W kilku sejmikach powstały koalicje SLD-Samoobrona i to w czasie narastającej fali korupcyjnych skandali w SLD, które były nagłaśniane przez media. Nakaz zerwania koalicji spowodował liczne protesty wśród członków partii, a w kilku sejmikach radni odeszli z Samoobrony. Gazeta nadal się jednak ukazywała, ale wbrew wcześniejszym ustaleniom stawała się tubą propagandową Leppera. Wymuszono na redakcji druk topornych i nudnych pism i wystąpień Leppera (pisanych przez jego doradców), których nikt nie czytał. Czarę goryczy u Leszka Bubla przepełniła chwiejna postawa Leppera przed referendum o przystąpieniu Polski do UE. Lepper nie opowiedział się ani ZA przystąpieniem, ani też PRZECIWKO, a decyzję pozostawił swoim sympatykom. W praktyce przy zmasowanej prounijnej kampanii wszystkich partii oprócz LPR oraz propagandzie w mediach, decyzja Leppera była decyzją wspierającą euroentuzjastów, a przez wyborców została odebrana jako zachęta do głosowania za UE. Taktyka przyjęta przez Leppera była typowo asekuracyjna i jej celem nie było dobro Polski, lecz zimna kalkulacja wyborcza, by w przyszłości - w zależności od sytuacji - móc powiedzieć: „przecież ja nie byłem za UE”, lub odwrotnie: „przecież ja nie byłem przeciwko UE”.

Stosunek Leppera do UE spowodował, że na miesiąc przed referendum, Leszek Bubel zdjął logo Samoobrony z winiety gazety i opublikował słynny tekst krytykujący Leppera pt. „Dać małpie brzytwę”. W tym samym czasie wyszło na jaw, że Andrzej Lepper kilkanaście lat wcześniej, zmienił swoje nazwisko. Jeden z ogólnopolskich dzienników opublikował wywiad ze starszym bratem wodza Samoobrony Bogusławem Loepperem, który w tym czasie był radnym sejmiku województwa zachodnio-pomorskiego. Od tego czasu w gazecie „Samoobrona”, nazwisko wodza partii pisane było właśnie w niemiecko-brzmiącej formie. Stało się to powodem wniesienia pozwu przeciwko Leszkowi Bublowi. Jędrek Lipa podniósł w nim, że to dyskredytuje go w oczach wyborców. Na rozprawie sąd przyjął wnioski dowodowe złożone przez Leszka Bubla i nakazał Jędrkowi Lipie złożenie do akt pełnego aktu urodzenia. Dodatkowo sąd wezwał na świadka jego brata Bogusława Loeppera, który jednak nie stawił się na kolejną rozprawę. Został za to przez sąd ukarany grzywną w wysokości 500 złotych. Taki obrót postępowania sądowego oraz groźba ujawnienia przed sądem zmiany nazwiska, stało się powodem przeciągania procesu, aż do całkowitego wycofania się z niego przez Leppera w marcu 2007 roku. Sam tytuł gazety przestał ukazywać się wiosną 2005 roku. Jesienią 2006 roku został sprzedany jednemu z działaczy Samoobrony.

Leszek Bubel

P.S. Istotne jest, że nazwisko wodza Samoobrony pisane w niemiecko-brzmiącej formie ma całe setki odpowiedników wśród znacznych postaci żydowskiej diaspory w wielu państwach świata. To także może być powodem obaw Jędrka Lipy, iż przypisywane mu, żydowskie pochodzenie może być prawdą. Sam wódz nigdy nie protestował przeciwko żydowskiej polityce w Polsce i na świecie. Będąc obecnie jednym z filarów koalicji rządowej, wręcz tą politykę realizuje.


KANCELARIA ADWOKACKA
Adwokat Róża Żarska
01-456 Warszawa, ul. Mroczna 7 lok. 5
tel./fax. (022) 877-46-94 tel. kom. 601-273-973
Warszawa, 15.02.2007 rok

Sąd Okręgowy
w Warszawie XXIV Wydział Cywilny
Al. Solidarności 127
00-951 Warszawa

Adwokat Róża Żarska
pełnomocnik powoda
Andrzeja Leppera
w sprawie przeciwko Leszkowi Bublowi

Sygnatura akt: XXIV C 672/06

Pismo procesowe powoda

W imieniu powoda Andrzeja Leppera, którego pełnomocnictwo z dowodem opłaty skarbowej załączam, cofam powództwo, wnosząc o umorzenie postępowania.

Z uwagi na znaczny upływ czasu od zaistnienia okoliczności, stanowiących podstawę do wniesienia pozwu przeciwko Leszkowi Bublowi o naruszenie dóbr osobistych, powód nie widzi uzasadnienia dla prowadzenia postępowania.

Równocześnie informuje, ze w niniejszej sprawie zostało wypowiedziane przez powoda Andrzeja Leppera, pełnomocnictwo udzielone Adwokatowi Henrykowi Dzido.

Załączniki:

- pełnomocnictwo

- dowód opłaty skarbowej na kwotę 16 zł

- wypowiedzenie pełnomocnictwa

- odpis pisma dla strony


KANCELARIA ADWOKACKA
Róża Żarska ADWOKAT
Warszawa dnia 15.02.2007 roku

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Henryk Dzido

Niniejszym wypowiadam Panu udzielone pełnomocnictwo do reprezentowania i występowania w moim imieniu w sprawie przeciwko Leszkowi Bublowi, o ochronę dóbr osobistych, toczącej się przed Sądem Okręgowym w Warszawie XXIV Wydział Cywilny Warszawa sygn. akt XXIV C 672/06.


« poprzedni artykuł
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 17 gości