Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

ALE CH... | Drukuj |


OSKARŻAM ROMANA GIERTYCHA

Ale ch...wicepremiera w obecnym rządzie, prezesa LPR o ręczne sterowanie mordem politycznym na mnie jako liderze narodowej opozycji, prezesowi Polskiej Partii Narodowej; o nakłanianie do prokuratorskich szykan wobec mnie oraz kilku członków PPN, a także do delegalizacji naszej partii.

To właśnie PPN w wyborach 25 września 2005 roku uzyskała ponad 209 tys. głosów i to przy kompletnej blokadzie medialnej. Pokaz agresji i chamstwa LPR dała w słynnym programie „Młodzież kontra”, za który nikt nie raczył mnie nawet przeprosić.

Zazdrość i strach przed PPN, która w kolejnych wyborach może odnieść parlamentarny sukces, jest przyczyną wykorzystywania państwowego stanowiska przez Romana Giertycha do walki politycznej. Od miesięcy piszę na łamach „Tylko Polska” o niektórych metodach stosowanych wobec Polskiej Partii Narodowej i mnie osobiście, publikuję zdjęcia, reportaże. Nic to nie daje, wręcz przeciwnie skala bandytyzmu politycznego prowadzona rękami dyspozycyjnych prokuratorów i policji stale się powiększa. W każdym kolejnym tygodniu dostaję nowe wezwania do kolejnych prokuratur, w tym do najbardziej agresywnej białostockiej Prokuratury Okręgowej.

Otrzymałem potwierdzoną informację z wiarygodnego źródła, że sprawy przeciwko mnie są zlecane przez wysoko postawionego prokuratora w samym Ministerstwie Sprawiedliwości i Prokuraturze Krajowej. Urzędnik ten pochwalił się, iż robi to na zlecenie wicepremiera Romana Giertycha. Według niego, akt oskarżenia z możliwością próby delegalizacji PPN, jest bardzo pilna sprawą.

W sądzie wyrok skazujący jest także przesądzony. Mam dostać ok. 3 lat więzienia, a kilka innych osób wyroki w zawieszeniu. To pewna informacja, a nie korytarzowa plotka. Ma ona swoje potwierdzenie w wielomiesięcznych politycznych szykanach, jakich jeszcze nie było w III RP.

Z ramienia LPR sprawę w białostockiej prokuraturze nadzoruje tamtejszy poseł Andrzej Fedorowicz, który zasłynął kradzieżą wieńca PPN, złożonego na grobie Romana Dmowskiego 2 stycznia 2004 roku. Według moich kilku potwierdzonych informacji, Fedorowicz widywany był wielokrotnie w budynku białostockiej prokuratury. LPR nigdy nie była i nie jest partią narodową. Stale kompromituje się prosyjonistyczną polityką, którą wielokrotnie krytykowaliśmy na łamach „Tylko Polska”. Dodatkowo sam Roman Giertych, złośliwy i podły, mści się na mnie osobiście za zarejestrowanie sądowe Stronnictwa Narodowego, którego twórcą był Roman Dmowski, a jednym z wybitnych członków Jędrzej Giertych.

Nie uda się Romanowi Giertychowi stać w cieniu politycznej zbrodni, siania nienawiści wobec narodowców, pobić, podpaleń, zamachów na moje życie. Aresztowań, stałych nalotów ABW i policji, prokuratorskich sfingowanych oszczerczych zarzutów, zmuszania do badań psychiatrycznych i neurologicznych, terroryzowania i niszczenia zdrowia mojej najbliższej rodziny oraz członków PPN. To wszystko obciąża także całą rządzącą koalicję, która tak ochoczo realizuje antypolską politykę.

Z najwyższą pogardą wobec prześladowców,

Leszek Bubel
prezes PPN
prezes SN


Warszawa, 21.02.2007

Leszek Bubel
ul. Brzoskwiniowa 13
04-782 Warszawa

Sygn.akt: VDs.28/06/S

Prokuratura Okręgowa
w Białymstoku
Ul. Kilińskiego 14
15-950 Białystok


WNIOSEK

o dołączenie do akt sprawy opinii prof. dr. hab. Pawła Piotra Wieczorkiewicza

UZASADNIENIE

Opinia sporządzona przez prof. dr. hab. Pawła Piotra Wieczorkiewicza ma bezpośredni związek z toczącym się śledztwem i jego przyczynami w związku z opublikowanym artykułem jako fragmentem pracy naukowej młodego polskiego historyka Bogdana Reszki.

Opinia ww profesora, jako jednego z najwybitniejszych polskich historyków, który sporządzając ją na potrzeby Prokuratury rzucił na szalę sprawiedliwości swój ogromny dorobek i autorytet. Powinna pomóc Prokuraturze wyjść ze ślepego zaułka, w który sama się wpędziła, kierując się wyłącznie naciskami politycznymi a nie konstytucyjnym prawem do wolności publikacji, swobody wyrażania poglądów i opinii oraz badań naukowych także w zakresie istniejących subkultur młodzieżowych.

Leszek BubelWarszawa 20.01.2007

Prof. dr hab.
Paweł Piotr Wieczorkiewicz
Warszawa, ul. Nowolipie 3 m.1

Prokuratura Okręgowa w Białymstoku
Białystok 15-950; ul. Kilińskiego 14

Sygn. akt 28/06/s

OPINIA NA TEMAT PUBLIKACJI BOGDANA RESZKI

Bogdana Reszkę znam od trzech lat jako wyróżniającego się studenta Instytutu Historycznego UW. Obecnie P. Reszka uczęszcza na moje seminarium magisterskie. W ramach prowadzonych tam prac zleciłem mu m.in. przygotowanie analizy pojęciowej tekstów zespołów młodzieżowych uznawanych powszechnie za skrajne, aby zweryfikować tym samym przypisane im etykiety. Przedstawiony przez P. Reszkę referat stał się później podstawą artykułów zamieszczonych w czasopiśmie „Nacjonalista”. Żałować należy, że zapewne z powodów wymagań wydawcy, rzecz została pozbawiona wprowadzenia, wskazującego, że wątki uznawane za faszystowskie i narodowosocjalistyczne przewijają się przez literaturę polską XX wieku i to wysokiego lotu i próby (Konstanty Ildefons Gałczyński, Stanisław Staszewski, czyli „Tata Kazika” itd.), zastąpionego swego rodzaju manifestem ideologicznym.

Dalszy tekst ma jednak charakter merytoryczny i sprawozdawczy i P. Reszka w kolejnych akapitach przedstawia historię muzyki „narodowej”, aby później skupić się na analizie dorobku zespołu „Deportacja - 68” (ode. 2). Autor dokonuje tego prowadząc, zgodnie z zasadami metodologii badań, egzegezę tekstów poszczególnych piosenek. Warto zwrócić uwagę, że w przedmiocie rzekomego antysemityzmu grupy, Reszka dystansuje się od cytowanej w „Uzasadnieniu” prokuratury zwrotki uznając ją zresztą, zapewne słusznie, za pastisz (humorystyczna zwrotka dobra do śpiewania przy piwie). Nie mogę zatem w żadnym razie zgodzić się z poglądem, że teksty Reszki nawołują do nienawiści na tle różnic narodowościowych, albowiem oparty jest na fałszywej przesłance i tendencyjnie dobranych cytatach. Na podobnych zasadach badacz nie mógłby omówić i skomentować „Mein Kampf” Adolfa Hitlera, czy „Mitu XX wieku” Alfreda Rosenberga, książek, które odegrały wielki wpływ na kształtowanie postaw całego pokolenia urodzonego po roku 1910. W efekcie próba zabronienia naukowcowi czy dziennikarzowi opisu zjawiska społecznego lub politycznego jest dla mnie tożsama z ograniczeniem swobody twórczej i zaprowadzaniem chyłkiem formy neocenzury.

Jest też dla mnie przykre, jako badacza historii współczesnej i obywatela, że polski wymiar sprawiedliwości jest w działaniach chroniących uczucia grup etnicznych nader selektywny: jeśli wiem, nikt nie wszczął postępowania śledczego z powodu jadowicie antypolskich i znieważających Naród Polski wypowiedzi jakie padały w dyskusji wokół książki Jana Tomasza Grossa i w tekstach jego samego. W Polsce można też bezkarnie głosić poglądy jawnie komunistyczne np. nawoływać do walki klasowej, która, jak udowodniła to historia, jest zakamuflowaną formą ludobójstwa.

Paweł Wieczorkiewicz

Instytut Historyczny UW; Akademia Humanistyczna w Pułtusku


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 21 gości