SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Jesteś Polakiem? ELITY arrow Wstyd: Ameryka ostro nabija się z gaf Kaczyńskiego!
Wstyd: Ameryka ostro nabija się z gaf Kaczyńskiego! | Drukuj |
Na nic się zdało wieloletnie lizusostwo. Agencja Associated Press poświęciła Lechowi Kaczyńskiemu spory tekst. Skrzętnie wyliczający jego komediowe wpadki i prezentujący go jako postać, której Polacy szczerze się wstydzą.

Tekst Vanessy Gera nosi wiele mówiący tytuł "Polska kuli się od dyplomatycznych gaf prezydenta". Zdaniem autorki, największe potknięcia Lecha Kaczyńskiego to spóźnienie się na uroczystość podpisania umowy o tarczy, wkładanie w usta Baracka Obamy słów, których ten nigdy nie wypowiedział, oraz "afronty wobec narodowej ikony, Lecha Wałęsy".

Gera podkreśla, że wielu Polaków przerażają gafy prezydenta i uszczerbek, jaki przyczyniają wizerunkowi Polski na świecie.

W ciągu trzech lat w roli głowy państwa dopuścił się takich błędów protokolarnych, które zadziwiły rządzony przez precyzyjną choreografię świat międzynarodowej dyplomacji i uczyniły z Kaczyńskiego dyżurny przedmiot żartów. Równie często zarzuca się mu, że pozwala osobistym urazom wpływać na sprawy państwa.

Jako główny przykład takiej praktyki AP podaje oczywiście niezaproszenie "symbolizującego wyzwolenie spod dominacji radzieckiej" Lecha Wałęsy na sławetną galę 11 listopada. Ta gafa, przyznaje agencja, była w pełni zamierzona. Inne - nie.

Kompromitację z Obamą Amerykanie oceniają jako bardzo poważną - pisząc, że sprostowanie sztabu prezydenta-elekta zmusiło doradców Kaczyńskiego do upokarzającej rejterady. Cytowany jest Sikorski, który przyznał, że prezydent sprowadził na kraj "dyplomatyczne zażenowanie".

Jednak Associated Press podkreśla, że nie było to pierwsze faux pas pana prezydenta w stosunkach z Waszyngtonem. Dziesięciominutowe spóźnienie na podpisanie umowy w sprawie tarczy, jak się okazuje, Amerykanów dotknęło. Myśmy pisali wówczas o "samotnym krzesełku z kraja". Amerykanie piszą teraz o "długich minutach nerwowego oczekiwania w ciszy".

Pół biedy, gdyby był to - jak odebrało z początku wielu komentatorów - małostkowy pokaz, kto tu jest najważniejszy. Gorsza sprawa, że Amerykanie znają prawdę - pan prezydent zabłąkał się na schodach. Może dlatego nie przebierają w słowach.

"To mały, próżny Napoleon" - mówi fotografik Wojtek Antoszek o drobnym prezydencie. - "Zupełnie się nie nadaje na to stanowisko."

Agencja wini częściowo prezydencki personel, choć nie wie jeszcze, że dwa jego filary - Kownacki i Kamiński - właśnie wypowiedziały sobie wojnę na śmierć i życie, póki jeden nie doprowadzi do odwołania drugiego. Jednak Amerykanie obarczają Lecha Kaczyńskiego pełną odpowiedzialnością za to, że nie umie sobie personelu dobierać.

O bliźniakach sądzi się, że każdego kto posiada zbyt wiele doświadczenia postrzegają jako potencjalnie skompromitowanego kontaktami z dawną władzą komunistyczną lub splamionymi korupcją rządami, które po niej nastąpiły. Dlatego wolą mieć wokół siebie ludzi niekompetentnych, których ufają. Nadmiar kompetencji jest w tej optyce podejrzany.

Ocena jednej z największych i najpoważniejszych agencji informacyjnych świata jest dla Lecha Kaczyńskiego miażdżąca. W taki sposób pisuje się zazwyczaj co najwyżej o operetkowych wodzach afrykańskich państewek. W stosunku do przywódcy dużego, ważnego państwa, w dodatku będącego jednym z najwierniejszych sojuszników USA, taki styl jest całkowicie bezprecedensowy.

Ale taka jest opinia Amerykanów o Kaczyńskim - pomimo jego psiej wierności. A jeśli myśleliśmy, że gafy naszego prezydenta to nasza prywatna sprawa, to właśnie nam pokazano, jak głęboko się mylimy.

Pokazano nam, że Polska nie jest bantustanem, którego operetkowy wódz może niezauważenie pielęgnować swe anse oraz bałwanić się na forum międzynarodowym niby jakiś kuriozalny, afrykański kacyk. Ludzie nas widzą, a świat ocenia. 

O reakcji Polaków na wyczyny swego prezydenta Amerykanie piszą używając bardzo mocnego określenia "cringe at". To nie jest "przerażenie". To jest kulenie się, kurczenie, przypadanie do ziemi ze strachu - lub ze wstrętu.

Dobrze choć, że Amerykanie to nasze kulenie się ze wstrętu dostrzegają.


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 

ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 7 gości