Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Idea Narodowa arrow NARODOWCY PRZECIWKO ZBRODNICZEMU SYJONIZMOWI!!!
NARODOWCY PRZECIWKO ZBRODNICZEMU SYJONIZMOWI!!! | Drukuj |
Polska Partia Narodowa zdecydowanie potępia falę krwawych rajdów lotniczych i naziemnych wojskowych formacji żydowskich na Strefę Gazy, w których zginęło i jeszcze zginie setki (tysiące?) kobiet, dzieci, starców, innych cywilów i islamskich policjantów z ugrupowania Hamas (tzw. „terrorystów”), strzegących porządku publicznego w rejonie swego stacjonowania. Żydzi zamienili w ruinę domy mieszkalne, meczety, budynki stacji TV, gmachy rządowe, Uniwersytet Muzułmański,szpitale, szkoły i wiele pozostałych obiektów, nie mających najmniejszego znaczenia militarnego.
Bzdurą są opowieści żydowskiego sztabu generalnego o „punktowym bombardowaniu” celów, gdy znajdują się one na terytorium 378 kilometrów kwadratowych, zamieszkanych przez półtora miliona Palestyńczyków (jeden z najbardziej zaludnionych terenów na Ziemi!). Terroru nie sieją ludzie uzbrojeni w kałasznikowy, ale potężna armia powietrzna, lądowa i morska Izraela. Żydowscy jastrzębie zdecydowali się pokazać sprawność swych muskułów na bezbronnych Palestyńczykach, bo jest to najprostszy sposób na zdobycie głosów w izraelskich wyborach parlamentarnych 10 lutego. To nie Hamas naruszył rozejm, czym tłumaczy się żydowską akcję o znamionach ludobójstwa, ale Izrael złamał go w minionych miesiącach prawie 180 razy, odcinając przy okazji bezprawnie od świata samą Strefę Gazy. Bezczelnością jest mówić o wojskowym starciu równoprawnych sił, kiedy z jednej strony grupki bojowników palestyńskich używają karabinów maszynowych, butelek z benzyną i „rakiet” o mocy wzmocnionych petard, a z drugiej strony Żydzi wykorzystują masowo myśliwce bombardujące, śmigłowce, czołgi, artylerię, marynarkę wojenną, dziesiątki tysięcy uzbrojonych po zęby żołnierzy, zaś dodatkowo stosują antyludzką blokadę humanitarną Strefy Gazy, nie przepuszczając do niej transportów z żywnością i lekami. Nie jest wykluczone, że zdeterminowane oddziały zbrojne Hamasu i sojuszniczego Dżihadu, posiadają w ukryciu lepsze uzbrojenie rakietowe i artyleryjskie z tajnych źródeł i użyją go w wyniku eskalacji konfliktu i rozpoczęcia żydowskiej inwazji na lądzie, która ostatecznie zaczęła się 3 stycznia 2009 r. wieczorem - dokładnie wtedy - gdy piszę ten tekst. Walczcie z żydowskimi najeźdźcami bohatersko jak nasi Powstańcy Warszawscy z Niemcami Hitlera!

Rządzący Strefą Gazy ruch Hamas, został wybrany w demokratycznych wyborach, nie stanowi potencjału terrorystycznego, lecz polityczno-samoobronny, społeczno-wychowawczy i niosący pomoc humanitarną swoim rodakom – co najważniejsze – głoszący hasła konieczności jak najszybszego powstania suwerennego państwa palestyńskiego i powstrzymania arabskiej emigracji do Europy i USA. Hamasowcy chcą, żeby ich rodacy przestali tułać się po świecie i zamieszkali we własnej ojczyźnie. Są w tym zamierzeniu naszymi współideowcami, albowiem Polska Partia Narodowa wyznaje zasadę „KAŻDY NARÓD W SWOIM PAŃSTWIE, KAŻDA RASA NA WŁASNYM KONTYNENCIE!”.

Stoi to w oczywistej sprzeczności z zamierzeniami Izraela i syjonistów, którzy pragną podzielenia narodu palestyńskiego i skłócenia go z pozostałymi narodami, najlepiej poprzez usunięcie Palestyńczyków z rodzinnych siedzib i zmuszenie ich do przemieszczania się po obcych krainach i wchodzenie w konflikty z odmiennymi kulturowo i religijnie społecznościami, głównie europejskimi. Należy przypomnieć, że dogmatyczny syjonizm programowo dąży do wypędzenia wszystkich Arabów z geograficznie rozumianej Palestyny. Z tej perfidnej strategii Tel Awiwu, biorą się nasze utarczki z wyznawcami islamu. Po prostu nie mają oni gdzie się podziać. Nie bądźmy marionetkami syjonistów, wspomagajmy organizacje, które dążą do tego samego, co my – równości i pokoju dla wszystkich ludów. Nie rozumieją tego Żydzi, mający w pogardzie „gojów” i nasze religie. W Islamie Jezus Chrystus i Matka Boska cieszą się wielkim szacunkiem, „braterski” judaizm przedstawia Te Postacie i nas chrześcijan, jako istoty identyczne zwierzętom, jeżeli nie cieleśnie i duchowo niższe, które winny służyć „narodowi wybranemu”.

To nauka dla tych wszystkich naiwniaków, którzy snują nonsensowne myśli o Izraelu”, obrońcy cywilizacji europejskiej przed muzułmańskimi dzikusami” (stosunkowo częsty lejtmotyw wpisów prożydowskich, pozbawionych wiedzy i informacji internautów, w większości zresztą oddelegowanych do wykonywania tej czynności urzędników ambasady izraelskiej oraz świadomych i nieświadomych agentów Mossadu).

Jako naród walczący nieustannie w historii z najeźdźcami, poddawany okupacjom i ludobójstwu, nie możemy pozostawać obojętni na sytuację, gdy w XX wieku jacyś – we własnym mniemaniu – wybrańcy Boga, grodzą 1,5 mln ludzi pięciopiętrowym murem (jak Żydzi ogrodzili Strefę Gazy), pozbawiają ich jedzenia, podstawowych warunków sanitarnych, jakiejkolwiek opieki medycznej i elektryczności, żeby następnie mordować metodycznie swe ofiary nowoczesną bronią z powietrza i ziemi. Samym Żydom musi to przypominać II wojnę światową, a ściślej pewne wydarzenia z Warszawy, które przeżyli w 1943 r. Czy teraz postanowili prześcignąć w okrucieństwie samych hitlerowców, swych byłych katów, zaś obecnie sojuszników wspierających masakrę w Gazie, co uczynił rząd Angeli Merkel? My, Polacy , winniśmy wiedzieć, że stara przyjaźń niemiecko-żydowska znowu nabiera rumieńców, tym razem z okazji przelewania przez Żydów palestyńskiej krwi.

To wstyd i hańba dla Tel Awiwu i Berlina! Z kolei nie dziwi kolejna deklaracja fanatycznej lojalności dla Izraela ze strony USA, które są jego najważniejszą, zaoceaniczną ekspozyturą finansowo-militarną i polityczną, rodzajem Izraela-bis rządzonego przez amerykańskich Żydów i ich pionki. Mimo to skrajnym cynizmem zapachniał komentarz sekretarz stanu Condoleezzy Rice, że „Izrael tylko się broni” (usłużnych Żydom bredni odchodzącego na szczęście prezydenta Busha, nawet nikt nie słucha, bo nie ma kogo i czego). To „fakt”, podobny do tego, gdy III Rzesza odpierała rozpaczliwie ataki II Rzeczypospolitej we wrześniu 1939 r., a Japonia poderwała swoje lotnictwo w odpowiedzi na agresję Stanów Zjednoczonych dwa lata później na bazę Pearl Harbor. Głupia propaganda rodzi kolejnych wrogów, nie przyjaciół...

Protestujemy także wobec ciągłych działań maskujących polskojęzycznych mass mediów, w których nie usłyszysz i nie przeczytasz o „państwie żydowskim” i „Żydach”. Terrorystycznych akcji zbrojnych dokonują tajemniczy „Izrael” i „Izraelczycy” - pojęcia nie kojarzone jednoznacznie przez wielu niezorientowanych odbiorców TV, radia i czytelników gazet z Żydami. Oczywiście (a)moralnie, media te stoją po żydowskiej stronie lub w najlepszym wypadku zachowują życzliwą neutralność ze wskazaniem na państwo żydowskie. W takich granicach sytuują się również sympatie największych liczebnie partii RP, parlamentu, rządu i prezydenta. Przypomnijmy sobie z jakim oburzeniem polskojęzyczna władza i medialny establishment, przyjęły kontruderzenie Rosji wobec napastniczej dla Osetii Południowej Gruzji. Teraz sytuacja jest jasna – napadają i mordują „Izraelczycy”(Żydzi), ale nikt nie protestuje i nie urządza wypraw, wspierających cywili i władze palestyńskie w Strefie Gazy. Dokonuje się rzeź i śmierć ludności palestyńskiej od rakiet, bomb, z braku żywności i nieleczonych ran oraz chorób na oczach obojętnego świata. Bezkompromisowo i głośno poparł Palestynę wyłącznie Iran.

Polska Partia Narodowa nie ma zamiaru milczeć, co wynika z zasadniczej cechy nacjonalizmu – traktowania wspólnot narodowych niczym rodzin przyjaznych pozostałym rodzinom. Syjoniści nie są nacjonalistami, lecz szowinistami. PRECZ Z LUDOBÓJCZYM SYJONIZMEM! PRECZ ZE ZBRODNIAMI IZRAELA! WARSZAWO, ZERWIJ STOSUNKI DYPLOMATYCZNE Z TEL AWIWEM! TRAKTUJMY ŻYDÓW JAK ONI TRAKTUJĄ NAS, „GOJÓW”! NIECH ŻYJE SOJUSZ UCIŚNIONYCH PRZEZ ŻYDOWSKI SZOWINIZM NARODÓW! NIECH ŻYJE SUWERENNA PALESTYNA I WOLNY NARÓD PALESTYŃSKI!!!

(Powyższy tekst nie dotyczy uczciwych Żydów, którzy również ubolewają nad państwowym terrorem Izraela, rasistowskim, zbrodniczym syjonizmem i odrzucają antyludzkie treści Talmudu).

ROBERT LARKOWSKI
wiceprezes PPN ds. ideologicznych
wiceprezes Stronnictwa Narodowego


« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 16 gości