Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Zobacz koniecznie! arrow Lista 100 gejów i lesbijek według Bubla
Lista 100 gejów i lesbijek według Bubla

Skandaliczny wybryk nacjonalistów

Lista 100 gejów i lesbijek według Bubla

Szef Polskiej Partii Narodowej Leszek Bubel opublikował w internecie listę około stu Polaków, którzy mają być "agresywnymi homosiami". W zestawieniu - które zniknęło już z witryny - są nazwiska m.in. znanych artystów i polityków. "To naruszenie dóbr osobistych" - mówią prawnicy.

Poszkodowane osoby zapowiadają, że poskarżą się prokuraturze. Złożą zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Listę stworzyli działacze Polskiej Partii Narodowej, której liderem jest znany z antysemickich i antygejowskich wypowiedzi Leszek Bubel. Pojawiła się kilka dni temu na internetowej witrynie PPN, była też rozsyłana pocztą elektroniczną.

"Geje to bardzo agresywna grupa społeczna. Parę lat temu rozkleili na billboardach plakaty . Skoro tak, to ja wam w tym pomogę" - tak brzmi napisany przez anonimowego autora wstęp do "Listy gejów, lesbijek, pedziów i homosiów". Pod nim widnieje prawie setka nazwisk popularnych aktorów i polityków, ale też wykładowców wyższych uczelni, studentów i lekarzy. Do wielu dodano obszerne biogramy.

Osoby, których dane umieszczono w spisie, zareagowały oburzeniem. Niektóre porównują go do owianego ponurą sławą Red Watch - listy działaczy gejowskich i lewicowych, którą od czterech lat publikuje w internecie organizacja o tej samej nazwie. "To kompletna bzdura i pomówienie. Traktuję ten wybryk jako brutalny atak na mnie i innych artystów" - mówi piosenkarz Michał Bajor, którego nazwisko widnieje na liście.

"Ludzie, którzy się tego dopuścili, powinni pójść do więzienia. Będę robił wszystko, aby natychmiast usunięto listę" - dodaje wykładowca politologii z Uniwersytetu Warszawskiego.

Prawnicy nie mają wątpliwości - jej autorzy złamali prawo. "Naruszyli dobra osobiste i zniesławili konkretne osoby. To poważne przestępstwo. Grożą za to nawet dwa lata więzienia" - mówi Małgorzata Kałużyńska-Jasak, rzecznik prasowy generalnego inspektora danych osobowych. Podobnego zdania jest Dorota Pudzianowska, prawnik z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. "Listą powinna się zająć prokuratura" - ocenia.

Śledczy, którzy o istnieniu spisu dowiedzieli się od nas, czekają jednak na skargi od pokrzywdzonych. "W tego typu sprawach prawo nie pozwala nam wszcząć postępowania z urzędu" - tłumaczy Mateusz Martyniuk, rzecznik stołecznej prokuratury okręgowej.

Kilku poszkodowanych zadeklarowało już, że w najbliższym czasie złożą zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. "Nie możemy tak tego zostawić. W końcu dojdzie do sytuacji, że każdy stadionowy chuligan będzie tworzył własną stronę internetową i wytykał palcami gejów lub ludzi, których za gejów uważa" - mówi Jacek Adler, redaktor naczelny portalu Gaylife.pl, którego nazwisko również figuruje w spisie PPN.

Gdy wczoraj zaczęliśmy zbierać informacje o liście, dostęp do niej po kilku godzinach został zabezpieczony hasłem. Jej kopię wciąż można jednak znaleźć za pośrednictwem internetowych wyszukiwarek.
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 7 gości