Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Nie dla UE arrow Nie dla UE arrow NIE WYZBYWAĆ SIĘ WOLNOŚCI
NIE WYZBYWAĆ SIĘ WOLNOŚCI | Drukuj |

 Z PREZESEM KONGRESU POLONII AMERYKAŃSKIEJ EDWARDEM MOSKALEM ROZMAWIA LESZEK BUBEL

Leszek Bubel: - Panie Prezesie, od kilku dni, po raz drugi w tym roku, przebywam w Chicago, jak Pan wie, w związku z powstającym pismem „Polonia”, które ma docierać do ok. 5 000 organizacji skupiających Polki i Polaków na wszystkich kontynentach. Ponadto spotykam się i rozmawiam z przedstawicielami tutejszej Polonii, jako prezes Polskiego Stowarzyszenia NIE dla Unii Europejskiej i widzę, że tutejsi Polacy mówią jednym głosem, sprzeciwiając się wejściu Polski do UE. Przy tej okazji przekazuję Panu część materiałów antyunijnych, w których korzystamy również z Pana wypowiedzi dotyczących polskich spraw. W imieniu Czytelników tygodnika „Tylko Polska” i stowarzyszenia, które reprezentuję, chciałem Pana zapytać, czy tuż przed zbliżającym się w Polsce referendum wyda Pan kolejne oświadczenie w tej sprawie?

Prezes Edward Moskal: - Gratuluję Panu tak wytrwałej działalności w obronie polskiej tożsamości. To są moje słowa wdzięczności dla tego, co Pan robi dla Polski. Tu w Ameryce, oprócz tego, co robimy dla Polski także się modlimy, aby chmury, które się zebrały nad naszą Ojczyzną, nie przyniosły jej szkody, aby Polska wyszła obronną ręką z tych kłopotów. Życzę Polakom w Polsce, aby podjęli mądrą decyzję, dobrą także dla następnych pokoleń. Powtarzam, że Polska powinna wejść do Unii na stojąco, a nie, jak teraz, na kolanach. Natomiast co do mojego oficjalnego wystąpienia w tej sprawie, to jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji, ale wydaje mi się, że należy do tego wrócić.


L.B.: - Wszelkimi możliwymi sposobami na łamach narodowej prasy, rozpowszechniając antyunijne materiały propagandowe, staramy się od miesięcy walczyć z nachalną, jednostronną prounijną kampanią w Polsce, prowadzoną w iście bolszewickim stylu. Pana oświadczenie tuż przed referendum zapewne byłoby w Polsce szeroko komentowane i pomogłoby sporej części ogłupianego społeczeństwa podjąć właściwą decyzję. Apeluję o  wsparcie z Pana strony, które byłoby w tej sytuacji bardzo cenne.
E.M.: - Dziękuję za zaufanie.
L.B.: - Wczoraj odbyła się parada z okazji 212 rocznicy Konstytucji 3 Maja pod hasłem „w obronie polskiej ziemi”.
E.M.: - To hasło jest jak najbardziej aktualne. Prosimy Boga, aby Polacy podjęli dobrą decyzję. Nie będzie bowiem Polski bez ziemi w polskich rękach, bez zachowania jej tożsamości. Polski naród nigdy nie padł na kolana, tak powinno być i teraz. Polacy zawsze walczyli o wolność i teraz nie wolno się jej wyzbywać. My już jako dzieci byliśmy wychowywani w duchu tradycji polskości i wolności i powinniśmy się o to starać także obecnie.
L.B.: -  W Pana słynnym przesłaniu, opublikowanym także w tygodniku „Tylko Polska” z 18 grudnia ub.r., „W trosce o polski naród - dokąd zmierzasz Polsko?”, napisał Pan m.in.:
Drobna i średnia własność chłopska oznacza zakorzenienie rodzin, ich stabilizację, osadzenie zarówno w środowisku społecznym, jak i w układzie gospodarczym. Oderwanie od takiej własności, jakie sugeruje polskiemu rolnictwu Unia, to zerwanie korzeni, a następnie rozproszenie. Ludzie pozbawieni ziemi i pracy będą wędrować za kawałkiem chleba. Rozpadać się będą rodziny, gminy, parafie.
Obecnie naród polski posiada jeszcze ziemię. Ziemię tę uprawia polska wieś. Ale o tę ziemię rozpoczęła się mordercza walka. Pod pięknie brzmiącymi mi hasłami - dopłat, dobrobytu, restrukturyzacji i modernizacji - kryje się atak na polskich chłopów, na ich własność i tradycje polskiej wsi. Sposób zaś na rugowanie chłopów z ziemi jest taki sam, jaki zastosowano w przemyśle, pozbawiając rzesze pracowników i całą polską gospodarkę fabryk. Unijną metodą nadchodzących rugów chłopskich jest więc przymus ekonomiczny.
Członkowie Kongresu Polonii Amerykańskiej nigdy nie poprą owych globalistycznych, antypolskich metod i idei. Mówimy NIE polskim organom państwowym zdążającym do rozbicia dotychczasowych, tradycyjnych i naturalnych struktur środowisk wiejskich, będących ostoją i matecznikiem polskości, patriotyzmu i katolicyzmu.
Zgadzamy się z poglądem, wywodzącym się z Zachodniej Europy, że dotychczasowa polityka rolna Unii prowadzi do katastrofy. Paradoksem jest, że przy wysokich standardach sanitarnych i ochrony środowiska Unią raz po raz wstrząsają afery związane z produkcją żywności, a więc BSE, dioksyny, pestycydy itp. To właśnie wskutek uprzemysłowienia rolnictwa i likwidacji małych gospodarstw. Paradoksem również jest, że polscy rolnicy, którzy używają stosunkowo mało chemii, muszą się przystosować do standardów Unii, a nie odwrotnie. Przestarzały model zachodni w Unii nie sprawdził się. Dlatego wśród rolników, szczególnie francuskich, ale również niemieckich, narasta ruch sprzeciwu wobec unijnej polityki rolnej. Głośno mówi się na Zachodzie o konieczności zmiany obecnej wspólnej polityki rolnej i o wprowadzeniu renacjonalizacji rolnictwa. To chłopi, rolnicy powinni decydować o budowie związków i wspólnot produkcyjnych zwiększających efektywność, atrakcyjność i zbyt produkowanej żywności. To oni sami mają prawo rezygnować z produkcji rolniczej, gdy znajdą inne, bardziej atrakcyjne możliwości. Zmiana wsi musi mieć charakter ewolucyjny, rozłożony na generacje.
Nie ma w historii Europy żadnego systemu ideologicznego, który mógłby zastąpić chrześcijaństwo w roli fundamentu spajającego życie społeczne. Wszelkie próby takiego zastąpienia kończyły się tragicznie. Oczywistym jest, że historycznie i kulturowo Polska przynależała i przynależy do Europy. „Polska - jak mówi Jan Paweł II - pragnie nadal trwać w Europie jako państwo, które ma swoje oblicze duchowe i kulturalne, swoją niezbywalną tradycję historyczną, związaną od zarania dziejów z chrześcijaństwem. Tej tradycji, tej narodowej tożsamości Polska nie może się wyzbyć… Rzeczpospolita Polska nie może niczego stracić ze swoich dóbr materialnych i duchownych, których za cenę krwi broniły pokolenia naszych przodków.”
Kongres Polonii Amerykańskiej, protestując przeciwko ateizacji Europy, w całej rozciągłości identyfikuje się z przytoczonymi słowami naszego wielkiego rodaka.
E.M.: - Jak najbardziej to wszystko podtrzymuję. Byłoby lepiej, gdyby Polska poszła w innym kierunku, ale to będzie zależało od Polaków w Polsce - to oni będą głosować. Przyszłość Polski leży w rękach Polaków w Polsce, a nie tu, w Ameryce.
L.B.: - Dlaczego, Pana zdaniem, Prezydent Kwaśniewski nie chce odwiedzić Chicago, jakby tutaj była skażona ziemia? Czy gdyby tu przyjechał, Pan Prezes by go przyjął?
E.M.: - To wolny kraj! Dlaczego miałbym go nie przyjąć? W końcu Polacy go wybrali, jest reprezentantem Polski, dlatego byłoby głupstwem, gdybym go zignorował.
L.B.: - Dziękuję za rozmowę.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 12 gości