Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 



TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:








 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Subkultury arrow PEJA, WY-PEJA-DAJ!
PEJA, WY-PEJA-DAJ! | Drukuj |




Chamstwo pseudomuzyczne pod nazwą rapu i hip hopu rozwija się całkiem żwawo, a jego - pożal się Boże, gwiazdy - dają z siebie wszystko, aby umacniać swą pozycję drobnych kryminalistów - obszczymurków i elementu zdegenerowanego społecznie oraz niedorozwiniętego lub nienormalnego umysłowo.
12 września na koncercie w Zielonej Górze, niejaki Peja z Poznania (prawdziwe nazwisko Ryszard Andrzejewski) nawoływał swych fanów do skatowania jednego ze słuchaczy własnej twórczości, który nie miał o niej zbyt wysokiego mniemania.

   

Rycho użył niezwykle wyszukanych słów (pisownia oryginalna):

"Ty, kurwa pedale, jak ja rapowałem ty dziwko, to tyś nie wiedział kurwa jak się masz wysrać (...). Wiecie co zrobić, wiecie co z nim zrobić, rozjebać w chuj".

Posłuszna tłuszcza wzięła się za kopanie i bicie pięściami nieszczęsnego delikwenta, dopiero po jakimś czasie interweniowała ochrona. Stan zdrowia ofiary linczu nie jest znany.

Pei grozi teoretycznie 3 lata więzienia za nawoływanie do przestępstwa, ale policja z góry zapowiedziała, że sprawa jest niejasna i być może w ogóle się nią nie zajmie. Jest to dość specyficzne podejście stróżów prawa; banda katuje człowieka z podjudzenia szajbusa, a policjanci umywają rączki. Jednak gdy Rycho poczuł swąd pod własnym tyłkiem, wyraził „ubolewanie” z powodu swego zachowania. Na tym się pewnie skończy.

Bandyckie wyczyny Pei, trwają co najmniej od 2003 roku, kiedy to pobił on krzesłem i butelką po napoju wyskokowym innego rapera. Sprawę umorzono w wyniku „niejasnych zeznań światków”. Pewnie się bandziora bali albo raczej jego kumpli, ponieważ Peja posiada zwyczaj załatwiania swych porachunków siłami fanów, sam ma zbyt wielkiego cykora.

Rysiek jest znanym wykonawcą najbardziej brutalnego gatunku rapu zwanego „gangsta”, który opisuje z pozytywnym podtekstem napady, pomiatanie kobietami, gwałty, morderstwa (w tym likwidacje policjantów), nienawiść i ogólnie życie gangów ulicznych, w szczególności tych z murzyńskich dzielnic USA, których to zwyczaje Peja marzy przenieść do polskich realiów.

W Poznaniu Rycho utrzymuje przyjacielskie kontakty z lewacką żulernią, tworzącą anarchistyczną komunę pod nazwą Rozbrat. Nie jest to incydentalny przykład współpracy owych aspołecznych subkultur, darzą się one sympatią na szerszą skalę.

Sam Peja udzielał się w muzycznej akcji skrajnych lewaków z pisma „Nigdy Więcej”/ Grupy Anty-Nazistowskiej pod hasłem „Muzyka Przeciwko Rasizmowi”. Ciekawe, czy wykonywał utwory o linczach, napadach i mordach tudzież owocnej współpracy w tej dziedzinie gangsta - raperów i lewackiego motłochu? Można się domyślić, iż tak pozytywna w środowiskach lewicowo-liberalnych aktywność, zapewnia mu cichą bezkarność, a nawet ochronę policji i sądów.



Wyobraźmy sobie, że na koncercie zespołu skinowskiego dochodzi do podobnych ekscesów, np. wokalista nawołuje do spuszczenia łomotu jakiemuś anarcholowi, który się tam zaplątał. Od razu wybuchłaby wrzawa w „Gazecie Wyborczej”, TVN i reszcie tego typu mediów, a policja z sądami szybko wyłapałaby winnych i wlepiła im wyroki. Polskojęzyczne media zauważyły co prawda bandycki incydent w Zielonej Górze, lecz całkowicie pominęły związki Rycha Pei ze środowiskiem skrajnej lewicy. Nie skomentowali również wydarzeń z Peją w roli głównej Marcin Kornak i Rafał Pankowski - liderzy „Nigdy Więcej”/ Grupy Anty-Nazistowskiej. No więc jak, wasz kumpel szczuje na ludzi, stęka w swoich kawałkach o katowaniu wrogów w postaci normalnych obywateli, należy de facto do kryminalnej subkultury, a wy nic? Znowu obroni was wujek Michnik, stryjek Gebert - Warszawski i Gmina Żydowska ze swoimi wpływami. Nie macie grama odwagi i wstydu, panowie Peje, Kornaki i Pankowscy!

Nie dysponujemy takimi środkami, jak wspomagani ze wszystkich stron lewacy, ale mamy zamiar stworzyć „Księgę Czerwonego Terroru”, na wzór kłamliwej „Brunatnej Księgi” z „Nigdy Więcej”, która opisuje mrożące krew w żyłach i wyssane z palca historie, jak to członkowie partii narodowych, kibice i grupy nacjonalistycznych skinhead's gwałcą staruszki, masakrują emerytów i z sadyzmem obcinają irokezy pokojowo nastawionym pankom. Nasza „Księga”, będzie się opierać na prawdziwych faktach, które jasno zdemaskują chuligańsko - sadystyczne brewerie lewaków i zjednoczonych z nimi wyznawców murzyńskiego ścieku pseudomuzycznego. Ten artykuł jest pierwszą relacją o takiej właśnie treści. Swoją drogą czekamy, chociaż z płonną nadzieją, że „Nigdy Więcej” zajmie się opisem kompromitacji swego kolegi „antyfaszysty” Rycha Pei.
ROBERT  LARKOWSKI


« poprzedni artykuł
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698




Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 








Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)




  






ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA



 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel






















Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 14 gości