Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow kronika prześladowań arrow Kronika prześladowań arrow Chcą delegalizacji Polskiej Partii Narodowej
Chcą delegalizacji Polskiej Partii Narodowej | Drukuj |
W czwartek 7 grudnia 2006 o piątej rano, kilku agentów ABW już kręciło się koło mojego domu. Druga trzyosobowa ekipa sterczała pod redakcją "Tylko Polska" jakby wiedząc, że w tę noc pracuję i tu mnie właśnie będą mogli aresztować. Tak się stało o godz. 5,30. Zostałem skuty i odwieziony do Szpitala w Tworkach na badania o godz. 10,00.
Po drodze zadzwonił telefon z informacją, że od godz. 9,00 trwa w Białostockiej Prokuraturze konferencja prasowa. Musiała ona być już przygotowana dzień wcześniej, ponieważ powiadomiono wszystkie media.


Nic dziwnego, że przez wiele godzin wiadomość pt. Bubel w Tworkach, nie schodziła z czołówek programów informacyjnych. Następnego dnia poprawkę zrobiły wszystkie ogólnopolskie dzienniki i z tego co wiem regionalne! Koszer-media kodują moim Rodakom :ANTYSEMITA TO ŚWIR TAKI JAK BUBEL. Nikogo to nie obchodzi, że samo słowo antysemita jest bzdurnym określeniem, bowiem Żydów wśród semitów jest ok. 7-8%. Reszta to Arabowie, Ormianie i inni. Koszer media walą po oczach zgodnie z wielokrotnymi publicznymi wypowiedziami ich prezydenta Lecha Kaczyńskiego, że wszelkie formy antysemityzmu w Polsce będą bezwzględnie karane!

Cóż więc się dziwić takim psom z ABW, że wykonują odgórne polecenia pośrednio tylko zlecane przez okręgową prokuraturę w Białymstoku. Od paru miesięcy skala szykan z ich strony nabrała rozmiarów skrajnego politycznego bandytyzmu. To nie tylko rewizje ABW w moim domu i Redakcji "Tylko Polska" ale i stałe obrzucanie mojego domu kamieniami, dziurawienie opon, niszczenie samochodów, telefony i listy z pogróżkami, włamanie i wypisywanie bzdur na internetowej stronie PPN, aż do pobicia pod domem mojego młodszego syna. To także wezwania wielokrotnie dostarczane do domu przez ABW plus dodatkowo przez policjantów z radiowozem z rejonowej komendy Policji. Wszystko po to, by zrobić widowisko w miejscu w którym od 26 lat mieszkam i zastraszyć domowników. Wszystkie wezwania właśnie tak dodatkowo były dostarczane pomimo tego, iż zawsze je odbierałem w terminie na poczcie!

W dniu 28 listopada oficerowie ABW, którzy przyjechali aż z Białegostoku, chcieli bez obecności adwokata przesłuchać mnie w swojej centrali na ul. Rakowieckiej w Warszawie.

W nocy kilkanaście godzin póżniej, jak zwykle nieznani sprawcy, doszczętnie spalili pomiędzy godziną 24 a 2,30 w nocy, zaparkowany pod moim domem samochód.
W dniu 7 grudnia w kajdankach zawieziono mnie na badania psychiatryczne, także bez obecności mojego adwokata, do czego obliguje w takich przypadkach uchwała Sądu Najwyższego.

To w dużym skrócie relacja z tego, co ze mną wyprawiają w kilku ostatnich miesiącach przy kompletnej blokadzie medialnej.

W ostatnim komunikacie podanym przez prokuraturę w Białymstoku, znalazło się to, co ja wiedziałem od chwili zakończenia ubiegłorocznej kampanii parlamentarnej. Żydzi rękoma tzw. niezawisłego wymiaru sprawiedliwości i jego organów ścigania, chcą delegalizacji Polskiej Partii Narodowej!
Leszek Bubel
prezes Polskiej Partii Narodowej
prezes Stronnictwa Narodowego

Maciej Bubel, młodzy syn Leszka Bubla będący aktualnie w klasie maturalnej, 193 cm wzrosu, wysportowany, świetnie grający w tenisa, ćwiczący wschodnie sztuki walki został 19 września we wczesnych godzinach wieczornych zaatakowany najpierw z tyłu przez niby dwóch przechodniów i dotkliwie pobity pod domem, w miejscu, gdzie mieszkamy 26 lat. Aktualnie, po kilku operacjach, z wieloma pourazowymi obrażeniami. Śledztwo oczywiście się ślimaczy i nic nie wykazuje. Kolejne zdjęcia to płonący i gaszony samochód Leszka Bubla, którym jeżdził od 5 i pół roku.
W kilkanaście godzin po „przesłuchaniu” Leszka Bubla przez oficerów ABW z Białegostoku w siedzibie przy ul. Rakowieckiej w Warszawie, 29 listopada ok. 2.30 w nocy, zaparkowanym przed domem samochodem m-ki volkswagen golf kombi wstrząsnął potęzny wybuch, po czym samochód stanął w kilkumetrowych płomieniach. Domowników zaalarmował także krzyk sąsiadów. Podejrzewamy, że ślady bandyckiego zamachu na mienie i życie Leszka Bubla prowwadzą do samej ABW. Teraz mamy głosną sprawe inwigilacji praicy sprzed kilkunastu lat i sprawę tzw. szafy Lesiaka. Od kliku miesięcy Leszek Bubel wielokrotnie składał do Prokuratury Krajowej pisma na bezczynność Prokuratury rejonowej Warszawa-Praga Południe, która otrzymała zawiadomienie o licznych groźbach telefonicznych, listownych oraz obrzucanie kamieniami domu przy ul. Brzoskwiniowej, a także wielokrotne dziurawienie opon w samochodzie Leszka Bubla pod redakcją gazety T.P. Jestesmy pewni, że Prokuratura celowo nie prowadzi żadnego śledztwa mając dyrektywy z góry. Obciążą to obecny układ polityczny nie stroniący od aktów bandydtyzmu i terroryzmu politycznego

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 21 gości