SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start
STALINOWSKI WYROK NA LESZKA BUBLA
Zapamiętajmy te nazwiska i twarze. To oni 14 lutego 2006 roku ustanowili

DZIEŃ ANTYPOLONIZMU

wydali bowiem skandalicznie stronniczy i haniebny wyrok.

Sędzia Małgorzata Bańkowska
Sędzia Maciej Schultz
Sędzia Ludmiła Tułaczko
Jasne jest, że w sądowej rozprawie zwykle jedna ze stron przegrywa i wówczas złorzeczy, bo najczęściej czuje się pokrzywdzona. W moim przypadku okoliczności były jednak wyjątkowe.

Oto bowiem Rzecznik Praw Obywatelskich prof. Andrzej Zoll spowodował wniesienie aktu oskarżenia przez prokuraturę. Obie instytucje działają w imieniu państwa polskiego. Tego samego, którego godności i honoru, narażając się na szykany, szkalowanie i więzienie, bronię konsekwentnie od wielu lat, także jako prezes Stowarzyszenia Przeciwko Antypolonizmowi.

Wyjątkowość przebiegu wydarzeń polega na tym, iż RPO nigdy nie zajął się jakimkolwiek szkalowaniem naszego narodu, państwa, naszej katolickiej wiary. Przypadków takich była cała masa, choćby podczas wydarzeń związanych z konfliktem na oświęcimskim Żwirowisku lub gdy niesławny rabin Weiss publicznie obsikał krzyż stojący przed kościołem przy obozie zagłady w Brzezince. Wstrząśnięty także tym skandalem, zredagowałem i wydałem książkę „Polsko-żydowska wojna o krzyże i nie tylko”. W jednym z rozdziałów 160-stronicowej książki zacytowałem wypowiedzi znanych ludzi o Żydach, m.in.:

„To prawdziwy wróg, namiestnik ze Wschodu, orientalny pasożyt, jednym słowem - Żyd” - George Bernard Shaw, brytyjski dramaturg

„Żydzi to siła ciemna i odpychająca. Wiadomo, jacy są liczni, solidarni i jaką w swej spójności rozporządzają siłą. To naród łotrów i oszustów” - Cyceron

„Żydzi to zbrodnicze plemię!” - Seneka

„Żydzi do wszystkiego czują nienawiść” - Tacyt

„Żyd wierzy, że jest przeznaczony do stworzenia potęgi zwierzchniej pośród innych ludów. Jest przekonany o swej wyższości, w stosunku do innych ludzi żywi głęboką pogardę i nie bawi się w skrupuły” - Pio Baroja Nessi, hiszpański powieściopisarz XX w.

Na rozprawie złożyłem cytaty z Biblii z przykładami, co Jezus Chrystus mówił o Żydach. Każdy z tych cytatów zawiera wielokrotnie dosadniejsze określenia tej nacji i dla każdego, kto zada sobie choć trochę trudu, aby przyjrzeć się metodom jej działań, okażą się one prawdą.

Ale w obecnym świecie prawdy są różne. Co jest, a co nie jest prawdą, dyktują silniejsi. Tak stało się i w moim przypadku, gdy usłużna wobec żydowskich szowinistów prokuratura uznała, że dwa cytaty, wyrwane z kontekstu obszernie przedrukowanych fragmentów książki Krzysztofa Koczwary „Zguba twoja Izraelu z ciebie samego pochodzi”, tj. „obrzezano ich mózgi” i „podstępne jest żydowskie nasienie”, są znacznie gorszymi, wręcz obraźliwymi! Tak było łatwiej. Zostałem więc skazany za zacytowanie w szerokim kontekście dwóch zdań!!! Sąd, organ państwa polskiego, na który my wszyscy płacimy, WYDAŁ HANIEBNY, STALINOWSKI WYROK. Mamy już więc nie PRL-bis, III czy IV Rzeczpospolitą, ale JUDEOPOLONIĘ! To jest moja opinia, do której mam konstytucyjne prawo! Sędziowie je złamali. Stworzyli niebezpieczny PRECEDENS ZAMORDYZMU, PRZYWRÓCENIA CENZURY. Wystąpiłem o pisemne uzasadnienie wyroku, więc wkrótce go opublikuję. Sprawa ta od chwili wydania wyroku musi być stale nagłaśniana, bowiem wiadome siły szykują kolejne procesy, pomimo tego, iż w sądzie mam już trzy inne akty oskarżenia.
Leszek Bubel

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698

Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 11 gości