Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Idea Narodowa arrow Doktryna narodowego przebudzenia
Doktryna narodowego przebudzenia | Drukuj |
(fragmenty)
System demoliberalny funkcjonuje przeciwko naturalnym wspólnotom tradycyjnym - lokalnym i ogólnonarodowym - dlatego też stanowi dla patriotycznych nacjonalistów formę przejściową. Nasza pokojowa walka toczy się dzisiaj wokół wykorzystania instrumentów wrogich nam sił, które opanowały władzę bezpośrednią i massmedia. Sejm, senat, samorządy, media są jedynie narzędziami w grze o triumf podmiotowości Narodu Polskiego.Demokracja lub totalitaryzm występują w podręcznikach politologicznych w roli suchych pojęć - same z siebie nie reprezentują automatycznie zła i dobra. Na naszych oczach upadają demokratyczne mity: wolność jest fikcją, godne życie to szczęście nielicznych, medialne słowo służy niewoleniu społeczeństwa, a za prawdę w prywatnej gazecie można zaznajomić się z sądem albo zgoła więzieniem. Same wybory różnych szczebli wygrywają tak zwane „ośrodki badania opinii publicznej” - inżynieria dusz współczesności, oczywiście w demokratycznym wydaniu. Czy o taki system nam chodziło? Polskę do spółki zdradzili stalinowscy komuniści i nawiedzeni liberalizmem solidarnościowcy. Kula karabinowa i głodzenie ludu w telewizyjnych klatkach - oto ich metody walki z tradycyjnymi wspólnotami. Zmieniły się tylko rodzaje broni, przez co agonia trwa dłużej.

Obecnie żyjemy w epoce ideowego przesilenia. Na świecie panoszy się kosmopolityzm w materialistyczno-globalistycznym wydaniu. Przeciwnicy tradycjonalizmu we wszelkiej postaci zwierają swe szeregi - my pozostajemy w rozproszeniu. Co gorsza, liberalne szatki przywdziewają pseudonarodowcy z własnej nominacji i fałszywi tradycjonaliści - w polskim wydaniu LPR, macierewiczowcy i Platforma. Przyszła najwyższa pora na powołanie ugrupowania w formie frontu ideowego, który zagospodaruje inicjatywy tych, którzy nie skapitulowali jeszcze wobec panującego systemu.

Polska Partia Narodowa winna gromadzić ideologicznie ukształtowanych liderów i członków, ale również osoby instynktownie czujące swoją przynależność do narodu, kultury, duchowej (evolańskiej) rasy i cywilizacji. Polskość nie powinna kojarzyć się wyłącznie z cepeliowską ludowością, karpiem na Wigilię, choinką i luzackim sposobem bycia - czyli tradycją rozumianą zbyt powierzchownie. Domeną nowoczesnego nacjonalizmu jest szukanie form społeczno-wspólnotowych przed okresem industrializacji i globalizacji. Stąd postulujemy szacunek dla prastarych korzeni Słowiańszczyzny i odtwarzania zwyczajów rasy białej (odrodzenie prawdziwej aryjskości, którą skompromitowały prymitywne pojęcia zaczerpnięte z ideologii hitlerowskiej). Polacy są ciągle uznawani za naród młody, czas odkopać nasze prawdziwe fundamenty, a mają one tysiące, jeżeli nie dziesiątki tysięcy lat. Tutaj tkwi tajemnica autentycznego tradycjonalizmu, zaginionych kultur i cywilizacji, restauracji tych wartości, które istniały zawsze, a nie wczorajszych modeli wilczego kapitalizmu czy splajtowanego internacjonalistycznego socjalizmu, czym epatują ogłupiałe społeczeństwo liberalni konserwatyści i trockistowska lewica.

W sferze idei patriotyczny nacjonalizm PPN łączy w sobie polski folkizm (pogłębioną ludowość), tradycje narodowo-radykalne ONR, pierwiastki nacjonal-socjalne tudzież różnorakie aspekty poznawania świata widzialnego i niewidzialnego (znaczenie wiary i duchowego wtajemniczenia). Pragniemy otoczyć wspólnym kręgiem ludyczność prostego człowieka i dociekliwość samodzielnych badaczy rzeczywistości we wszelkich jej aspektach. Z kolei politykę należy rozumieć szeroko - ona jest czytaną książką i walką na pięści z ideowym wrogiem, publicznym wystąpieniem i cichą nauką nieświadomego rodaka, sejmem i autorytaryzmem, jednostką i tłumem. Narodu nie da się uwięzić w regułach matematyczno-socjologicznych pojęć. Naród to na początku XXI wieku raczej ród niż wielka rzesza członków. Świadomych swej narodowości Polaków, Rosjan, Czechów, Włochów, Hiszpanów, Niemców itp. jest mniejszość w swych krajach. To jednak nie znaczy, że nie mamy racji, a globalizm z pewnością nas zwycięży. Tak myślą defetyści, zaś członkowie PPN do takich nie należą. Jesteśmy mniejszością, która ma rację i zwycięży!

XXI wiek odkrywa przed narodami nowe wyzwania. Narody muszą poszukiwać szerszej wspólnotowości - odpowiedzi na liberalny globalizm i jego siłę. Polacy są Słowianami, Zachód jest dla nas terenem duchowo obcym. Żyjemy na krawędzi Zachodu i Wschodu - z Niemcami i Ameryką niech idą Kaczyńscy. Polską drogą pozostaje budowa nowego Wschodu, a tego nie da się zrobić bez Rosji. Te dwie nacje muszą być kołami napędowymi owego procesu. Jakaś formuła Imperium Słowiańskiego to odpowiedź na Unię Europejską i hegemonię USA, a także naszej ekspansji na słowiańskie ziemie za Odrą. Minimalistyczne piski, aby Niemcy łaskawie przekazali mniejszości polskiej równe prawa, są już tylko polityczną grą PiS-u i LPR. My chcemy iść dalej i dać więcej wolności Serbołużyczanom. Oczywiście wspólnota polityczna narodowców Polski i Rosji wymaga nowych ludzi i ugrupowań. Bazowanie tego dialogu na Bolesławie Tejkowskim z polskiej strony kompromituje nas i samych dyskutujących z nim Rosjan. Komunizm się skończył, czas podjąć walkę o Słowiańszczyznę zjednoczoną, narodową i antykomunistyczną. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Jedno jest pewne - nie dajmy skłócać się Żydom z tzw. obozu „niepodległościowego” - agenturze syjonizmu amerykańskiego z niemieckimi przyległościami (Zieloni, socjaldemokraci, izraelscy chadecy z CSU/CDU). ARYJSCY NARODOWI SŁOWIANIE - RAZEM!

Robert Larkowski
Tylko Polska nr 9/2004

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 16 gości