Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Idea Narodowa arrow TOTALNA MOBILIZACJA
TOTALNA MOBILIZACJA | Drukuj |
Dla kłamców, intrygantów, oszczerców, dla obłudników, załatwiających swe prywatne sprawy pod pozorem służby publicznej, dla tchórzów, strzelających zza płotu, dla skrytobójców fizycznych czy moralnych w naszym Obozie miejsca nie ma. Gdy Ojczyzna będzie zagrożona od zewnątrz czy od wewnątrz, staniemy do walki o byt, jej bezpieczeństwo, o pomyślny jej rozwój, o jej dobro moralne i materialne walczyć będziemy na każdym kroku, ale w walce prawej, rycerskiej, nie chowając się przed niebezpieczeństwem.
przemówienie Romana Dmowskiego wygłoszone na zakończenie obrad powołujących do istnienia Obóz Wielkiej Polski w Poznaniu dnia 4 grudnia 1926.
Polska Partia Narodowa powstała po to, by zjednoczyć siły Narodu w celu odzyskania przez Najjaśniejszą pełnej suwerenności i niepodległości. Polska Partia Narodowa powstała, by połączyć narodowo myślących i czujących Polaków, w celu odrodzenia Ducha Narodu. Powstaliśmy po to, by wydać wojnę wrogom Naszej Ojczyzny, po to, by wywołać wielki Ruch, mający na celu urzeczywistnienie idei Wielkiej Polski.

Jest Nas stosunkowo niewielu, lecz wielu Nas się obawia - już teraz, kiedy Nasze Szeregi nie są jeszcze do końca zwarte. Jesteśmy tarczą tego Wielkiego - choć czasowo skarlałego - Narodu. Tego obawiali się Nasi przeciwnicy. Obawiali się, że oto na gruncie społecznego niezadowolenia, na gruncie zdrady Ojczyzny i Tradycji - powstanie siła, która bezkompromisowo i bezlitośnie bronić będzie tego, co w życiu każdego prawdziwego Polaka najważniejsze: Boga, Honoru i Ojczyzny!

Nie możemy dać Naszym wrogom chwili wytchnienia. Energicznie i nieustannie atakujmy liberałów, postkomunistów i populistów - zdrajców Polskiej Racji Stanu! Nasz szturm na pozycje wroga musi odbywać się na każdym odcinku frontu - Frontu Odrodzenia Narodu.

Młodzież walczy w szkołach, studenci na uczelniach, ludzie wieku średniego we własnych zakładach pracy, zaś emeryci i renciści we własnym, seniorskim otoczeniu.

Jeśli w Naszych szkołach nauczyciele historii zakłamują ją, kompromitując Naszą przeszłość lub umniejszając rolę Polski i Polaków w kształtowaniu kultury europejskiej - atakujcie młodzi nacjonaliści! Prawdę wszak należy mówić głośno, nie schlebiając ni rzeczom, ni stosunkom, ni ideałom!

Jeśli na Naszych, polskich uczelniach, wykładowcy promują moralny nihilizm i obyczajową wolność, jeśli zabraniają mówić prawdy o Polsce swym studentom, wtedy studenci - patrioci mają prawo ich atakować. Legitymuje ich ku temu fakt, iż są wybrańcami Narodu polskiego a zarazem Jego przedstawicielami - Narodowcami.

Nasze zakłady pracy coraz częściej stają się miejscem antyspołecznej i antynarodowej polityki kierownictwa. Jeżeli Wasi przełożeni nie szanują Waszego trudu, jeśli jesteście ponad miarę eksploatowani - macie prawo do zbiorowego buntu i wypowiedzenia posłuszeństwa!

Jednak, by protesty te (szkolne, akademickie, pracownicze etc.) miały swą siłę i zobowiązywały do ustępstw tych, przeciwko którym są skierowane - powinny być prowadzone pod jednym, narodowo-radykalnym sztandarem. Powinny być profesjonalnie skoordynowane, powinny emanować siłą i pewnością siebie tych, którzy nimi kierują.

Nasza Partia popiera każdy protest i bunt skierowany przeciwko siłom antypolskim i antynarodowym. Wszak Polska Partia Narodowa sama w sobie jest znakiem sprzeciwu. Sprzeciwu wobec kupczenia polskim interesem narodowym, wobec instytucji ponadnarodowych (głównie UE), wobec liberalizmu, postkomunizmu i kapitalizmu liberalnego!

By Nasza praca doprowadziła do wyłonienia siły, mogącej zrównać z ziemią wszelkie koncepcje Naszych wrogów, musimy dać z siebie wszystko. Nadszedł czas totalnej mobilizacji! Każdy walczy na swoim odcinku frontu. Musimy każdą wolną chwilę dnia i nocy poświęcić Partii i Polsce - jeśli oczywiście szczerze miłujemy Naród swój i swoją Ojczyznę!

Musimy wreszcie wyrzec się swych osobistych korzyści, musimy zapomnieć o sobie i skierować swój wzrok na Polskę - umęczoną, zniszczoną i upodloną. Stajemy dziś przed wyborem: albo atakować, albo zginąć! Jeśli wybraliśmy atak - walczmy, jeśli śmierć...

Czas, by podnieść dumnie czoła mówiąc: Jestem Polakiem - mam polskie obowiązki! Naszym obowiązkiem jest Walka o Polską, Narodową Rację Stanu! Jeśli ktoś tego nie rozumie - niech zrezygnuje!

Nadszedł czas - dla mnie upragniony - by dać dowód swego męstwa, patriotyzmu i honoru - czas totalnej mobilizacji, czas ciężkiej, altruistycznej pracy. Pracy dla Polski!

Dmowski mawiał: Nasza polityka narodowa, jeżeli nie ma być tylko z imienia taką, jeżeli nie ma być formalnym jedynie naśladownictwem funkcji politycznych bez wlania w nie treści, jeżeli nie ma służyć interesom, nic wspólnego z zachowaniem bytu narodowego nie mającym, jeżeli zamiast ochrony i wzbogacenia narodowego skarbca nie ma być jego rozgrabianiem lub niszczeniem, musi być świadomie oparta na mocnych podstawach.

W Polskiej Partii Narodowej owymi mocnymi podstawami będą ludzie całkowicie Jej oddani, a co za tym idzie, oddani Polsce. Podstawą Naszego Ruchu niech będą wszyscy ci, którzy są w stanie część każdego dnia ofiarować Partii. Niech będą to ludzie, dla których PPN nie jest wyłącznie „organizacją narodową”, lecz zaporą dla antypolonizmu i wyrazicielem woli Narodu!

Od dziś nikt nie śmie narzekać na nudę, beznadzieję czy monotonię! Walka niech wypełni Nam każdą wolną chwilę! Nie marnujmy swych sił i swego potencjału na rzeczy błahe! Skończmy z bierną formą odpoczynku - przeważnie przed telewizorem - główną bronią Naszego odwiecznego wroga!

Pamiętajmy - każda chwila poświęcona Ojczyźnie nie będzie zmarnowaną, każdy dzień oddany Narodowi zaowocuje w przyszłości!

Jakże aktualne, ponadczasowe rzec można, okazują się słowa Naszego ideologicznego Wodza - Romana Dmowskiego, który mówił: Nigdy na młodsze pokolenia nie spadało tak wielkie zadanie, jak w dobie obecnej - zadanie względem swego Narodu i względem samych siebie. Nigdy im tak nie groziło, że zgubią się w chaosie zdezorganizowanego życia, w ogromie wyrastających przed nimi, nierozwiązanych zagadnień.

Polacy! Zbudźcie się! Do Walki - o Polskę, w której nie będzie 20% bezrobocia, o Polskę wewnętrznie stabilną i zewnętrznie bezpieczną! Do Walki! O Ojczyznę wolną od wykolejeńców, zdrajców i pasożytów! O Polskę bez gospodarczych aferzystów i politycznych figurantów! Do Pracy - dla Partii, która jest ostatnim bastionem oporu przeciwko ofensywie kosmopolityzmu i liberalizmu! Polacy! Do Walki! O Niepodległość, Niezawisłość i Suwerenność Naszej Ojczyzny!

Nadchodzą zatem chwile próby. Próby Naszej odwagi, hartu ducha i woli walki. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, jeśli ktoś nie zamierza walczyć na swoim odcinku frontu - niech zrezygnuje. Niepotrzebny Nam bezużyteczny balast! Skończmy czas rozmów, kompromisów i stagnacji!

Niech się rozpęta burza!

Krzysztof Luber, PPN
Tylko Polska nr 39/2004

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 13 gości