Naszym głównym tytułem prasowym jest ogólnopolski tygodnik narodowy


Posłuchaj
 TYLKO POLSKA


Oto inne nasze gazety ukazujące się co 2 miesiące, będące aktualnie w sprzedaży:
 
SZCZEGÓLNIE GORĄCO POLECAMY


Linki

Sondy
Którą nację lubisz?
 

Która z partii politycznych ma największy procent mniejszości narodowych
 

Ile osób narodowości żydowskiej mieszka w Polsce?
 

Jaki procent mediów w Polsce jest całkowicie w polskich rękach?
 

Jaki procent prawdy podają media o. Rydzyka?
 

Które media podają prawdę?
 

Cz czytasz gazety redagowne przez Leszka Bubla?
 

Czy w Polsce powinny ukazywać się gazety narodowe redagowane przez Leszka Bubla?
 

Czy Leszek Bubel za wyrażanie swoich opinii powinien pójść do więzienia?
 

Czy w Polsce mamy wolność publikacji i wyrażania opinii?
 

Czy jesteś za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego?
 

Czy w Polsce powinna działać bez prokuratorsko-politycznych szykan Polska Partia Narodowa?
 

Czy wiesz co to jest narodowa opcja?
 

Który utwór z płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Longinus Zerwimycka" jest najlepszy?
 

Który utwór z 3. płyty "Leszek Bubel Band" W hołdzie NSZ pt. "Biało-Czerwona krew" jest najlepszy?
 

Start arrow Idea Narodowa arrow Pogrom narodowej edukacji
Pogrom narodowej edukacji | Drukuj |
Niski poziom nauczania i jeszcze niższy wychowywania młodzieży w szkołach zagraża narodowi polskiemu. Coraz bardziej widoczny jest kryzys w oświacie przypominający pogrom. Wynika on z polityki edukacyjnej opierającej się na niskich nakładach na oświatę (bo przyszłość Polski nie zależy od wychowania młodzieży) oraz z sytemu nauczania i wychowania, który dyskryminuje nauczycieli i faworyzuje młodzież, powodując jej zubożenie duchowe i obojętność obywatelską. Młodzież obraża nauczycieli, nawet stosuje wobec nich przemoc. Młodzi nie pojmują, że nauczyciel pomaga im w samorealizacji dla ich przyszłości, iż oszustwem jest nagminne „ściąganie” na egzaminach pisemnych, karalne jest stosowanie przemocy wobec słabszych i wymuszanie od nich haraczy, a używanie narkotyków to zbrodnia wobec siebie. Społeczeństwo zachowuje się tak, jakby niczego nie pojmowało. A patrioci nadal mówią o naszej młodzieży miłującej ojczyznę.


Oczywiście, obowiązkiem państwowego okłamywania jest mówić, że tylko niektórzy chuligani i chuliganki zakłócają raj wychowawczy w Polsce, bo przecież polska młodzież jest znakomita. Nie okłamujmy siebie, bo gdyby taka była, to nie pozwoliłaby hulać chuliganom w szkole.

Polityka rządowa

Władze nie uregulowały zgodnie z dobrem narodu statusu szkoły, w tym nauczycieli i młodzieży. Poprzedni prawicowy rząd, dla przykładu, zreformował egzamin maturalny zgodnie z normalnymi wymaganiami, a obecny pozornie lewicowy odsunął to rozwiązanie, osłabiając poziom edukacji.

Polityka oświatowa opiera się na niesłusznych zasadach:

- Szkoła ma być przyjemna dla dzieci, nie stresująca, nie wymagająca. Lecz szkoła ma być w istocie przyjazna dla nich, a to nie oznacza zabawy, ale przyswajanie wiedzy i umiejętności.

- Szkoła ma być demokratyczna, w znaczeniu współrządzenia nią przez samorząd uczniowski. W istocie samorząd ten ma kontrolować uczniów, a nie nauczycieli.

- Na styl nauczania wpływają rodzice dzieci, jako czynnik współrządzenia w szkole. Rodzice mają wychowywać dzieci (czego raczej nie czynią), a nie zajmować się sprawami dydaktyki, nie mając po temu kwalifikacji.

Zasady te wprowadzane w życie zdegradowały autorytet nauczyciela, bez którego nie ma skutecznego nauczania.

Polityka dyrektora szkoły


Nauczyciele znajdują się pod naciskiem dyrektora w sprawie dawania dobrych ocen uczniom i niezatrzymywania nieuków na powtarzanie roku. Dyrektor chce pokazać wobec kuratorium, że jego szkoła ma wysoki poziom nauczania, co wyrażają dobre oceny uczniów. Naiwne rozumowanie, bo raczej stopnie niedostateczne i powtarzanie klasy bardziej świadczy o poziomie nauczania w szkole. Jest to fałszywe rozumienie przez dyrektorów swych powinności wobec Polski i młodzieży. Powstaje w ten sposób powszechne dydaktyczne zakłamanie.

Rodzice


Rodzice nie znoszą niedostatecznych stopni oceny swych dzieci, przecież są zdolne, dobre i pracowite. Chcą dla nich dobrych ocen w imię sprawiedliwości prywatnej. Krytykują za to nauczycieli, nawet żądają ich odwołania. Nie pojmują, że wymagający nauczyciel jest ich przyjacielem, bo pozytywnie kształtuje przyszłość dziecka. Ich nacisk na szkolę jest wyraźny, nadto pewne instytucje domagają się, aby rodzice decydowali o jej sprawach. A są wśród nich wpływowi - stosują nieetyczne środki nacisku na nauczycieli.

Uczniowie

Uczniowie mają samorząd, który ma prawo wpływania na funkcjonowanie szkoły. Oceniają nauczycieli (wymagających raczej negatywnie), oddziałują na decyzje dyrektora i rady pedagogicznej, przykładowo, w odniesieniu do ich karania za chuligaństwo. Jest to przyswajanie rzekomo zasad demokracji, przygotowywanie do przyszłej roli rządzenia. W rezultacie współrządy pajdokracji zaprzeczają sensownej demokracji i korzyściom młodzieży oraz narodowemu wychowaniu. Lecz nie chodzi tu o zasady demokracji, które w szkolnej realizacji czynią z nauczycieli wrogów, jeśli wymagają od uczniów wiedzy i umiejętności. Dlatego uczniowie mogą ich prawie bezkarnie obrażać, uwłaczać im, a nawet znęcać się nad nimi i filmować ten proces - tak są pewni bezkarności. A niektóre z lizusek nauczycielek oceniają przemoc młodzieży słowami: „zostawcie te dzieciaki - są zaszczute”. Hipokryzja w nauczaniu i wychowywaniu szkolnym nie ma granic.

I tu przypominamy głos hipokrytów, że młodzież jest dzielna i wzorowa z pewnymi wyjątkami. Usprawiedliwiamy się ze swego niedołęstwa, zasłaniając rzeczywistość pozorami, aby nie ucierpiała wielkość narodu.

Nauczyciele


Nauczycielki i nauczyciele są krytykowani ze strony dyrektora, młodzieży i rodziców. Znajdują się w żałosnej sytuacji, bo nie mogą urzeczywistniać swego nauczycielskiego posłannictwa. Jeśli będą wymagać i dobrze uczyć, oceni się ich negatywnie, co grozi usunięciem z pracy. Aby żyć, aby przetrwać, muszą się nagiąć do powszechnego oportunizmu szkolnego wobec przemocy rodziców, uczniów i władz szkolnych. To jest nie tylko stresujące, to demoralizuje, to upokarza, to pozbawia godności, wywołuje wyrzuty sumienia. Na taki stan szkolnictwa wpływają także nie zawsze wysokie kwalifikacje nauczycielskie i feminizacja zawodu nauczycielskiego. Dobre serce kobiet sprawia, że litują się nad łobuzami i łobuzerkami. Przecież to są dzieci dobre i miłe.

Propozycje radykalne


Podstawą edukacji jest nienaruszalność stawianych przez nauczyciela ocen postępów ucznia. Tej oceny nie ma prawa zmieniać ani dyrektor szkoły, ani rada pedagogiczna. Nauczyciel, zatwierdzony do pracy pedagogicznej przez stosowną komisję pedagogiczną, może być zwolniony tylko za naruszenie prawa państwowego przez komisję dyscyplinarną kuratorium. Nauczyciel musi mieć autorytet faktyczny i z nadania prawa. Nauczyciel bez autorytetu nie może uczyć, bo po prostu nie jest nauczycielem. Młodzież, jej rodzice i władze szkolne nie mogą tego autorytetu naruszyć pod groźbą prawną, bo edukacja ulega wtedy rozpadowi. Nauczyciel nie może obawiać się młodzieży, jej rodziców i władzy szkolnej. Tylko wtedy wypełni swe posłannictwo wychowawcze. Musi mieć faktyczną i prawną moc nauczania i wychowywania.

Ocenę poziomu szkoły przeprowadzają wyłącznie wizytatorzy. Nie decydują o niej żadne stopnie oceniające uczniów, ani nie powtarzanie przez nich roku.

Samorząd młodzieży jest po to, by wdrażać ją do karności i przyswajania wiedzy, by w ten sposób uczyć się demokracji - samorządzenia i samorealizacji. Samorząd ten nie może wpływać na jakiekolwiek decyzje szkoły. Jego zadaniem jest mobilizowanie uczniów do wypełniania szkolnych powinności.

Generalnie młodzież nie może być ponad nauczycielem, musi się uczyć w szkole nie tylko umiejętności i wiedzy, lecz także dyscypliny, posłuszeństwa i porządku. Mają w tym pomagać szkole uczniowie, ich rodzice i władze szkolne.

Młodzież za wybryki chuligańskie musi być natychmiast karana, włącznie z wydaleniem ze szkoły. Chuligańska młodzież musi być przez większość młodych negowana, a nie wielbiona. Istota edukacji polega na właściwym ustawieniu praw i obowiązków uczniów, nauczycieli i dyrekcji szkoły. Relacje między tymi czynnikami zostały świadomie zakłócone, dlatego można mówić o pogromie narodowej edukacji.

prof. dr hab. Zygmunt Narski

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Przejdź do sklepu
 
A TY JUŻ ODWIEDZIŁEŚ STRONĘ
LESZKA BUBLA NA FACEBOOKU?

Ostatnio dodane
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH LUDZI

SZANOWNI PAŃSTWO,

W dniu 20 maja 2014 r. w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy na godz. 10.15 w sali 203 miałem wyznaczony termin posiedzenia pojednawczego w sprawie, którą wytoczył mi Stanisław Sołtysiński.
Pod salą Stanisław Sołtysiński bezpardonowo mnie zaatakował, używając przemocy, naruszył moją nietykalność cielesną i spowodował uszczerbek. Był to typowo chuligański wybryk ze strony Stanisława Sołtysińskiego. Stanisław Sołtysiński przybył do Sądu w towarzystwie swoich przydupasów w liczbie dwóch, którzy mogli widzieć to zdarzenie, ale na pewno zrobią wszystko, żeby chronić przed obliczem wymiaru sprawiedliwości swojego pryncypała i mnie oczernić. Wobec tego apeluję do wszystkich z Państwa, którzy byli tego dnia w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy i widzieli to zdarzenie, żeby zdobyli się na odwagę i do mnie zadzwonili. Szukam świadków tego zdarzenia.
Z góry dziękuję za pomoc
Leszek Bubel
tel. kom.: 506 219 698
Pamięci Roberta Larkowskiego
WSTĄP DO POLSKIEJ PARTII NARODOWEJ
LISTA 100 PEDZIÓW I LESBIJEK WG. LESZKA BUBLA
JESTEM HOMOFOBEM
(słowa i wokal Leszek Bubel)
HYMN EMIGRACJI

 
 
MILIONY, MILIONY...
 
Ciekawe artykuły
Wiadomości Świat
Paranoje
SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA KSIĄŻEK
niepoprawnych politycznie

do pobrania (pdf)
  


ZOBACZ!
Encyklopedia jest stale rozbudowywana
Czekamy na Wasze propozycje Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć


 

POLSKI PUB
TO JUŻ HISTORIA 
 
You Tube

 Zobacz! Nasze piosenki i teledyski na portalu YouTube


"Szabas goj"
słowa, muzyka Leszek Bubel


"Hymn kibiców - do boju Polsko"
słowa,muzyka, Leszek Bubel
)


"Polak, Węgier dwa bratanki"
słowa,muzyka, wokal Leszek Bubel


Biało-czerwona krew
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


Chłopcy silni jak stal
Muzyka: Leszek Bubel

Panie Romanie Wielkiej Polski Hetmanie
Słowa, muzyka, wokal (nr 3): Leszek Bubel

Hymn PolskiejPartiiPrzyjaciół Piwa
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Najpiękniejsze są Słowianki
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Polska na tarczy  (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Jestem homofobem (wymagane konto na YT)
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Hymn emigracji
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Okupacja – go to hell!
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Masakra
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Bolek Wałęsa
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Rebe Muchomorek
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Epitafium dla LPR
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Obrzezaj się
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel


J...ać PZPN
Słowa, muzyka, wokal: Leszek Bubel

Do boju Polsko
Słowa, muzyka: Leszek Bubel

Szczerbiec
Muzyka: Leszek Bubel


 

6. płyta LBB do pobrania!

Pobierz wszystkie utwory z 6. płyty zespołu "Leszek Bubel Band" pt. "Życie i śmierć dla Narodu"
Wszelkie prawa zastrzeżone. © www.polskapartianarodowa.org
Odwiedza nas 18 gości