Strona główna
TYLKO MY PISZEMY O SPRAWACH,

O KTÓRYCH INNI BOJĄ SIĘ

NAWET POMYŚLEĆ

TYLKO POLSKA

CO CZWARTEK W KIOSKACH
KUP, NIE PRZEGAP!
NUMER 27/2010 JUŻ W KIOSKACH
W NUMERZE M.IN.:

Antysemityzm w Europie:
agent Mossadu zatrzymany na Okęciu

Do zatrzymania doszło na początku czerwca na lotnisku Okęcie we Warszawie – ujawnił niemiecki „Der Spiegel”. Izraelczyk został zatrzymany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania na wniosek prokuratury niemieckiej – potwierdził rzecznik prokuratury.

Kim jest ojciec, któremu przeszkadzał krzyż we włoskiej szkole?

Orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowiek w sprawie krzyży we włoskiej szkole spotkała fala krytyki. Komentatorzy opisując sprawę odkrywają nowe fakty. Na przykład te o rodzicach z miasteczka Abano Terme, którzy nie chcieli, by ich pociechy uczyły się w obecności krzyży.

Sąd Najwyższy USA: Nie wolno wypowiadać imienia Jezusa Chrystusa w szkole

Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych oddalił apelację chrześcijańskiej uczennicy, zaskarżającej decyzję niższej instancji zabraniającej wypowiedzenia imienia Jezus podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego,

Dr Dariusz Ratajczak zamordowany!

Apel w sprawie śmierci Doktora Dariusza Ratajczaka

Prezentujemy urywek z książki doktora Dariusza Ratajczaka z 1999 r., w którym zreferował On poglądy rewizjonistów holocaustu. Za tę „zbrodnię” został On wyrzucony z Uniwersytetu Opolskiego, stracił przyjaciół z uczelni, odwróciła się od Niego rodzina.


Przedstawiamy także jego wieloletnią gehennę, która jest jawnym dowodem tego, kto rządzi w tzw. III RP

Prawdziwy powód rezygnacji
prezydenta RFN?

Koehler zrezygnował przez Ateny?
Prawdziwym powodem rezygnacji z urzędu prezydenta RFN Horsta Koehlera były próby wymuszenia na nim podpisania wielomiliardowego pakietu pomocowego dla Grecji. Takiego zdania jest część niemieckich polityków.
Jako oficjalny powód rezygnacji Koehler podał zanik respektu dla pełnionego przez niego urzędu.

Murzynek Bambo w Afryce mieszka…
morduje białych ten nasz koleżka

Kibic i turysta może w każdej chwili wrócić do domu. Jednak dla Afrykanerów domem jest Republika Południowej Afryki, w której od 1994 roku panują reżimowe rządy Afrykańskiego Kongresu Narodowego (ANC). Jest to organizacja, która przez dziesięciolecia była uważana za terrorystyczną (m.in. przez USA czy Wielką Brytanię) i wspierana przez międzynarodówkę komunistyczną, parała się mordowaniem białych. Dzisiaj jest partią rządzącą, która legitymizuje rasizm i dyskryminację wobec białej ludności tego kraju.

Kaczyński był tam, gdzie było ZOMO

Przypomnieć pora, że do tzw. prawicy zapisali się w 1981 r. swoimi nazwiskami pod deklaracją K.S.N.-u m.in: Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz i Stanisław Michalkiewicz, Jacek Bartyzel i Jerzy Łojek i jeszcze wielu, wielu innych, zadeklarowanych opozycjonistów antykomunistycznych, prawdziwa elita patriotycznego żydostwa, w tym czterech członków KOR-u.

BANDYCKIE PAŃSTWO

- Śmierć ok. setki najważniejszych osób w Państwie Polskim na terytorium państwa mającego interes w odsunięciu z polityki w Polsce właśnie tych osób nie powoduje nawet próby przeprowadzenia niezależnego, własnego śledztwa .
- Śmierć dr Dariusza Ratajczaka z Opola, zaszczutego przez mafijne media, organa ścigania bandyckiego „państwa”, decydentów uczelnianych wysługujących się bandytyzmowi państwowemu za ujawnianie prawdy naukowo udowodnionej przez D. Ratajczaka w opublikowanej książce „Tematy Niebezpieczne”, nie powoduje jakiegokolwiek odzewu ze strony choćby mediów publicznych po za jedną jedyną wzmianką o takiej śmierci, bez dalszych reperkusji dla bandyctwa które doprowadziło do tej tragedii.
- Inne tragedie z ostatnich dni czy miesięcy jak tylko np. Bp. Władysława Cieślara, Krzysztofa Knyża, Grzegorza Miechniewicza czy wypadek Wojciecha Sumlińskiego nie zajmują mediów poza króciutkimi jednorazowymi informacjami - dlaczego? - Bo w tych tragediach istotną rolę odgrywają czynniki państwa,
bandyckiego „państwa”.

Życie i dzieło - Stanisław Chełchowski

Urodził się 27 lutego 1866 roku we wsi Chojnowo k. Przasnysza w rodzinnym majątku. Syn Teodora Chełchowskiego herbu Lubicz i Julii z Obrębskich. Rodzeństwo: Maria, Teodora, Kazimierz („późniejszy znany lekarz i społecznik”) i Jadwiga.
Obywatel – Ziemianin. Rolnik (właściciel majątków Chojnowo i Miłoszewiec Kmiecy), przyrodnik (mikolog; zajmował się też florystyką roślin naczyniowych), organizator życia społeczno-ekonomicznego w Królestwie Polskim na przełomie XIX i XX wieku; etnograf (zbierał ludowe pieśni i przysłowia). Interesowała go ponadto: medycyna ludowa, gleboznawstwo, fitopatologia.
Szenicer
Tarkowski
zbigniew_nowak